fbpx

Oleme ühenduses:

Image Alt

Andra Saimre

Andra Saimre

Sattusin esimest korda Lõuna-Ameerikasse aastal 2008. Sellest ajast peale on see piirkond minu südames erilisel kohal. 2011 a. suvel otsustasin  kontori tööle joone alla tõmmata ja mõneks ajaks Ladina-Ameerikasse rändama minna.

Esimeseks sihtkohaks sai valitud Costa Rica, kauni ja mitmekesise loodusega väikeriik Kesk-Ameerikas, kuhu jäin paigale pooleks aastaks. Harjutasin hispaania keelt ning rändasin mööda seda väikeriiki ringi, peatudes pikemalt just Osa poolsaare külje all.  Costa-Ricast viis rännak mu Panamasse Bocas De Toro ja San Blasi saarestikku, sealt purjetasin Kolumbiasse ning seejärel viis teekond mööda maad Ecuadori, Peruusse, Boliiviasse ning seejärel Brasiiliasse. Otsustasin end pikemalt  Rio de Janeirosse paigale sättida, et seda imelist linna lähemalt tundma õppida ja brasiillaste elustiili kogeda. Lisaks Rio de Janeirole olen mööda Brasiiliat üsna palju ringi rännanud ja kogu seda suurt ja mitmekesist maad tundma õppinud, mõned brasiillasest sõbrad naljatavad juba, et  tunnen Brasiiliat paremini kui  brasiillased ise:)

2014 aasta kevadsuvel jäin mõneks kuuks Portugali ning vaimustus sealsetest sõbralikest inimestest, uhketest lossidest,  romantilistest linnakestest, maalilisest loodusest ja vastupandamatult heast söögist ning veinikultuurist, nii sündis lisaks loodusreisidele ka maitsetest tulvil Portugali reisiprogramm.

Koostöös Kon Tiki Reisidega soovin oma vaimustust nendest paikadest ja toredatest inimestest ka  oma kaasmaalastega jagada ning teidki sellest vaimustuma panna.

Viimased 6 aastat olen pühendunud joogale ning veetnud palju aega ka Taimaal Koh Phangani saarel aga ka Mehhikos. Minu lemmikpaigad on looduse keskel, kus on lopsakas ja roheline, soovitavalt troopilise vihmametsa veerel aga naudin ka eestimaist suve. Need on kohad, kus keha ja vaim saab puhata ja energiat koguda. Tavapärasele kontoritööle ma ei ole naasnud.

Pole midagi vahvamat kui varahommik ookeani rannal, tähistaeva all veedetud öö kõrbeliival või päevane rafting kaunil mägijõel aga tõelise sideme maaga loovad alati inimesed, kellega kohtud. Minu reisikirjadega saad tutvuda siin.

Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!