Oleme ühenduses:

Image Alt

Troopiline rannapuhkus Keenias India ookeani ääres

Troopiline rannapuhkus Keenias India ookeani ääres

1750€ in. kohta
3.-14.11.24 / 8.-19.11.24 / 17.-28.11.24

Rannapuhkus Keenias kõige kuulsamal rannal – Diani Beachil  otse India ookeani ääres!

Hinnas lennud + majutus 4* otse India ookeani ääres  9 ööd koos hommiku ja õhtusöökidega ja transfer  vaid 1750 eur/inimene.

Hind 2-12 aastasel lapsele majutudes vanematega ühes toas 1200 eur, ühese toa lisatasu 420 eur.

Reiside kuupäevad

3.-14.11.24

8.-19.11.24

17.-28.11.24

Majutus on kahestes tubades koos hommiku- ja õhtusöögiga.

Oleme selles hotellis aastaid käinud, majutus on väikestes majakestes-bungalotes, igas majas on paar tuba. Hotell asub otse India ookeani ääres ja on suure aiaga Keenia kõige kuulsamal ranna Diani Beachil.

Pakume ka kohapeal väljasõite, tuure nii merle kui ka safarisid. Kohapeal on ka meie oma eesti reisijuht.

Reisi broneerimiseks palume saata reisijate täisnimed nii nagu passis kirjas on ning sünniajad ning kuidas soovite majutuda ning vastu saadame reisi broneermisisarve, mis on 650 eur/inimne. Ülejäänud reisiraha tasumine on 2 kuud enne reisi.

Keenias paistab novembris päike ja India ookean on 29 C.

Puhkus troopilisel Keenia rannikul – Diani Beach. India ookean ja pikad valge liivaga rannad. Kohalik elu-olu – suahiili rannik, segu  Aafrika, Araabia ja India kultuurist. Keenia on oma mitmekesisuses põnev sihtkoht ning ilusad India ookeani rannad on tõelised maiuspalad troopika janusele põhjamaalasele pimedas novembris.

 

Diani Beach on Keenias India ookeani rannikul piirkond, mis asub umbes  30 km kaugusel Mombasast. Diani Beach on tuntud oma kaunite valgete liivarandade, türkiissinise vee ja troopilise taimestiku poolest ning on aastaid olnud  populaarne turismisihtkoht. Diani on üks kaunimaid randu Keenias -palmidega ääristatud, kilomeetreid pikk, valge liivaga, sooja 0okeaniveega ranna-ala. Lisaks puhkusele, teeme  siit ka  päevase väljasõidu Wasini saarele, sõidame koahliku laeva – dhowga ning snorgeldame korallrahul.  Tutvume ka kohaliku kultuuriga. Lisaks  sooja merevee ja basseini nautimisele saame kohapeal huvilistele lisaks organiseerida muid põnevaid väljasõite või tegevusi. Diani on ka hea koht kas alustada või harrastada kite surfamist.

Diani Beachil on ka palju restorane, baare ja kauplusi. Võimalusi nii meelelahutuseks kui ka kohaliku käsitöö ostmiseks.

Kliima on  siin aastaringselt troopiline päeval 30C ringis ja öösel u 22 C.

 

0 Reviews
  • Järgmised reisid
    3.-14.11.24 / 8.-19.11.24 / 17.-28.11.24

Reisikava

1
Päev 1
Väljalend Tallinnast
2
Päev 2
Saabumine Mombasasse, sõit Diani Bechile, majutus hotelli otse mõnusalt loksuva India ookeani äärde järgmised 10 ööd. Meie hotell Diani beachil on ranna ühes kaugemas otsas, mis on tore seetõttu, et siin on oluliselt rahulikum. Rannamelu soovijad saavad  sõita tuk-tukiga Diani keskusesse  randa.  Hotellil on suur territoorium, troopiliste taimede ja palmipuudega, hotell asub otse ookeanirannal ning siin on oma pikk rannariba.  Hotelli territooriumil elab ka suur ahvi kari, keda on lõbus jälgida, kuid kelle eest tuleb ka asju toas hoida ning uksed- aknad sulgeda.Majutus on õdusates rannamajakestes. Majutus on koos hommiku-ja õhtusöögiga.   Puhkus reisit ja kohanemine puhkuse meeleoluga.
3
Päev 3

Poole päevane tutvumine kohaliku  ja algupärase kultuuriga (lisatasu eest)

Kaya Kinondo püha mets- kohalik giid räägib ja näitab rahvameditsiinis kasutusel olevatest taimedest, ning vanadest traditsioonidest. Kohaliku elu- oluga tutvumine.
4
Päev 4

Päevane väljasõit Wasini saarele Kisite merekaitsealal (lisatasu eest)

Hommikune tunniajane bussisõit viib meid läbi kookospalmi ja suhkruroo kasvanduste ning kohalike külade Shimoni sadamasse, kust mootoriga varustatud traditsioonilese purjeka ehk dhow pardal seilame siinse korrallrahu juurde, kus kõigil on võimalus snorgeldada. Giid näitab snorgeldajatele põnevamaid korallrahusid, kalu ja kui õnnestub siis ka merekilpkonni ning teisi põnevaid mereelukaid. Sukeldujad - PADI sertifikaadi omanikele- (lisatasu eest) näevad veel põnevamat veealust maailma. Boonusena võib kohata ka delfiine.

Lõunasöögiks sõidame dhowga tagasi ning einestame kohalikus mereande pakkuvas restoranis .

Pärastlõunal sõit tagasi Dianile.

5
Päev 5

Vaba päev sisustamaks vastaval enda soovidele.

Lisaks rannamõnude nautimisele on võimalik muuhulgas ka lisatasu eest teha järgmisi väljasõite:

            -Funzi saare tuur- mangroovides kanuudega sõit mööda Ramisi jõge, linnud ja hea õnne korral mõni krokodill, kohalik küla ja lagoonis veest ilmuv liivariba

            -Shimba Hills -  ranniku lähedal asuv vihmametsa rahvuspark- näha on väiksemaid loomi, linde, liblikaid, hea õnne korral ka elevante. Tore matk läbi vihmametsa koseni

            -Erinevad tuurid snorgeldamiseks või sukeldumiseks

            -Mombasa päeva külastus

 
6
Päev 6
Vaba päev sisustamaks vastaval enda soovidele.
7
Päev 7
Vaba päev sisustamaks vastaval enda soovidele.
8
Päev 8
Vaba päev sisustamaks vastaval enda soovidele.
9
Päev 9
Vaba päev sisustamaks vastaval enda soovidele.
10
Päev 10
Vaba päev sisustamaks vastaval enda soovidele.
11
Päev 11
Vaba päev sisustamaks vastaval enda soovidele.
12
Päev 12
Tagasilend
Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!