Oleme ühenduses:

Top
Image Alt

Kerala – ilus India

Hingematvalt kaunis troopika

Kerala – ilus India

2300€ in. kohta

Ringreis Keralas koos eestikeelse reisijuhiga.

Kerala – Lõuna India Araabia mere ääres – hingematvad vaated, vürtsidest lõhnavad turud ja istandused, värviküllased riietused, kookospalmidega ääristatud liivarannad ookeani ääres, troopilised kanalite ja jõgede süsteemid koos ajalooliste paatmajadega, jahedamates mägedes teeistandused ja loomad-linnud dzunglis.

India on koht, mis ei jäta vist peaaegu kedagi külmaks. SThrissurPooram-Kudaee on maa, mis on tuntud oma kontrastiderohkuse poolest. Ääretud rikkused – templid, lossid, imeilusad rannaääred, maalilised vaated mägedes, fantastiline käsitöö ning iidvana kultuur. Rahvarohked turud ja suurlinnad, traditsioonilised külad, vürtsikad toidud ja mitmekesine rahvastik.

Et kogu selles virvarris pead mitte kaotada, oleme kokku pannud ringsõidu kava ühes India kaunimas piirkonnas Keralas. Pakume Keralasse nii kindlatel kuupäevadel rühmareise koos eestikeelse giidiga kui ka vabalt valitud ajal teie oma seltskonnale inglise keelse giid/autojuhiga. Individuaalreisi korral saame arvestada kõiki erihuvisid ning majutuse erisoove.images

Keralas on hooaeg alates oktoobrist kuni märtsini. Jõulude ja uusaasta ajal kehtivad veidi kõrgemad hinnad.

Kui vajate vaheldust põhjamaisele kargusele, siis troopiline Kerala on suurepärane.

0 Reviews
  • Järgmised reisid
    25.11-7.12.2022 ja 21.02-5.03.2023

Reisikava

1
1.päev
Saabumine Kochisse ja transfer hotelli. Kochit nimetatakse ka Araabia mere kuningannaks. Kochi oli üks tähtsamaid vürtsidega kauplemise keskusi India läänerannikul alates 14. sajandist, ning siin olid tihedad sidemed araabia kaupmeestega. 1503 saabusid siia esimeste eurooplastena portugaallased ning vallutasid piirkonna, seejärel sai Kochist esimene Euroopa koloonia. Hiljem saabusid siia ka hollandlased ning inglased, see kõik on jätnud oma mõjutused ka tänapäeva Kochisse.fischernetz1_02 Kochi on juba ajalooliselt olnud värviküllane ja silmapaistev sadamalinn. Silma paistavad nii mõneski kohas nii euroopapärane arhitektuur kui ka omapärased ja silmatorkavad tohutu suured Hiinapärased kalavõrgud. Päev puhkuseks pikast lennust ja harjumiseks India elu-oluga.
2
2 päev
Kochi Pärast hommikusööki viib giid teid linnaga tutvuma. Külastat20111110_kerala_335akse Mattancherryt ja Kochi kindlust, Hollandi lossi, mille ehitasid portugaallased , sünagoogi, hiidsuuri hiina kalavõrke, St Francise kirikut - India vanim euroopa ehitis (1503) . Kuulus maadeavastaja Vasco da Gama oli enne tema säilmete viimist Lissaboni maetud Kochisse. Pärastlõunal Shiva templi külastus Ernakulamis ja Ernakulami juurvilaturg. Õhtul Kathakali tantsuetendus – klassikaline india tants väga värviküllaste näaomaalingutega. Süžeeks on tavaliselt hindu mütoloogia, religioosed legendid ja spirituaalsusega seotud teemad. Majutus Kochis.
3
3.päev
Kochi-Munnar (150 km – 4 h) Pärast hommikusööki maaliline teekond künklikku Munnari piirkonda, mis asub merepinnast u 1800 m kõrguselt. Siia rajas kunagine Briti valitus oma suveresidentsi - erinevalt rannikul olevast suvekuumusest on siin meeldivam jahedam temperatuur. Teel möödutakse ananassi, kautšuki, kardemoni, vanilje, pipra, kakao, kohvi ja tee istandustest. Hilisel pärastlõunal saabumine Munnarisse.3 Majutus Munnaris
4
4.päev
Kochi-Munnar (150 km – 4 h) Munnar Sõit läbi ülikorrastatud teeistanduste. Võimalik on näha ka teelehtede korjamist. Pärastõunal teemuuseumi külastus, kus selgitatkse tee valmistamise protsessi.kerala-spice-tour-1682 Eravikulami looduspargi külastus, hea õnne korral võib siin lisaks mitmekesisele linnustikule näha ka metsikuid elevante, šaakaleid, mitmed antiloope ning teisi loomi. Majutus Munnaris
5
5.päev
MUNNAR - THEKKADY (110 km/ 3.5-4h ) Sel päeval sõidame Thekkadysse, piirkond, mis nagu Munnargi, on mägine. Piirkond on tuntud oma vürtsiistanduste ja loodusparkide poolest. Loodusparkidest on saanud ka reservaat tiigritele. Pärast lõunasööki vürtsiistanduse külastus, kus tutvustakse Keralas kasutusel olevaid vürtse. Seejärel paadisõit Periyari järvel loomade vaatluseks – metsikud elevandid, väga hea õnne korral tiigrid, mitmesugused antiloobid ja muud loomad. Majutus Thekkadys.
6
6.päev
THEKKADY - KUMARAKOM (145km / 4h) Kumarakom on nn backwater ehk kanalite ja jõgikonnasüsteemide keskus. Siin toimub kogu elu kanalite ja jõgede ääres, transpordiks on erinevad paadid. Kerala backwater on tuntud ka oma romantiliste ja troopiliste kanalikruiiside poolest.kumarakom_tourism4 Ühele neist suundute ka teie järgmisel päeval. Saabudes check in hotelli ning lõõgastav päev järve ääres. Pärastlõunal kohaliku küla külastamine. Majutus Kumarakomis .
7
7.päev
KUMARAKOM - ALLEPPEY (33Km / 1h) Hommikupoolikul sõit Alleppeysse, kus astute vaid teile reserveeritud paatmaja pardale kaheööpäevaseks kruiisiks mööda kanaleid ja järvi. Istudes laeva tekil näete endast möödu001-Villagemas traditsioonilisi külasid, templeid, põlde ja palmisalusid ja hea õnne korral ka loomi. Vaadelge mööduvat elu-olu ning nautige teile valmistatavaid kohalikke hõrgutisi. Pärast laevale asumist serveeritakse lõuna. Kruiis viib läbi kauneimate Kerala jõgede, näha on kuidas kohalikud elavad oma igapäevaelu, nende ainsaks transpordivahendis on paat. Pimeduse saabudes heidame ankru keset järve. A_scene_from_the_backwaters_of_Kottapuram_134Serveeritakse õhtusöök küünlavalgel keset järve. Kindlasti üks romantilisemaid kohti reisi vältel:) Majutus laevas.
8
8.päev
ALLEPPEY – MARARI (16Km / 0.5h) Saabume laevaga Alleppeysse u. kl 9.30 pärast kosutavat hommikusööki pardal. Edasi sõidame autoga Mararisse – imekaunis rannapiirkond kookospalmidega ääristatud liivarandadega. Marari on koht, kus veel ei ole liiga palju turiste.marari-beach1 Majutus Mararis
9
9.päev
MARARI Päev kauni rannaga Marari piirkonnas.
10
10.päev
Marari
11
11.päev
Marari
12
12.päev
Marari Õhtul transfeer lennujaama ja tagasilend Tallinnasse Kochini Rahvusvaheline lennujaam (90Km / 2h) Vastavalt lennugraafikule transfeer lennujaama kojulennuks .
Hind 2300 eur sisaldab:
  • Rahvusvahelised lennud Tallinn- Cochin- Tallinn
  • Majutused kahestes tubades koos hommikusöökidega. Hoteliid ***- ****
  • Majutus paatmajas 2 ööd koos kogu toitlustusega
  • Kogu kavas mainitud programm ja sissepääsutuasud
  • Kogu kohapealne transport
  • Eesti keelne reisijuht ja kohapealsed kohalikud  giidid
Ole kursis põneva reisiinfoga

Pane siia oma meiliaadress ja oled toimuvaga kursis,

Liitu uudiskirjaga!