Top
Image Alt

Kerala – ilus India

Hingematvalt kaunis troopika

Kerala – ilus India

2450€ in. kohta
2.11-14.11.23 / 18.02 -2.03.24 / 2.11-14.11.24
Kerala ringreis koos eestikeelse reisijuhiga.

Kerala – Lõuna India Araabia mere ääres – hingematvad vaated, vürtsidest lõhnavad turud ja istandused, värviküllased riietused, kookospalmidega ääristatud liivarannad ookeani ääres, troopilised kanalite ja jõgede süsteemid koos ajalooliste paatmajadega, jahedamates mägedes teeistandused ja loomad-linnud dzunglis.

India on koht, mis ei jäta vist peaaegu kedagi külmaks. See on maa, mis on tuntud oma kontrastiderohkuse poolest. Ääretud rikkused – templid, lossid, imeilusad rannaääred, maalilised vaated mägedes, fantastiline käsitöö ning iidvana kultuur. Rahvarohked turud ja suurlinnad, traditsioonilised külad, vürtsikad toidud ja mitmekesine rahvastik.

Et kogu selles virvarris pead mitte kaotada, oleme kokku pannud ringsõidu kava ühes India kaunimas piirkonnas Keralas.

Kui vajate vaheldust põhjamaisele kargusele, siis troopiline Kerala on suurepärane.

MEIE KLIENTIDE FOTOMEENUTUSED KERALA REISIDELT 

Tea Lindorg veebruar 2023

Katrin Saar märts 2023

Siiri Kurs veebruar 2023

0 Reviews
 • Järgmised reisid
  2.11-14.11.23 / 18.02 -2.03.24 / 2.11-14.11.24
 • Kestus
  14 päeva

Reisikava

1
1.päev
Saabumine Kochisse ja transfer hotelli. Kochit nimetatakse ka Araabia mere kuningannaks. Kochi oli üks tähtsamaid vürtsidega kauplemise keskusi India läänerannikul alates 14. sajandist, ning siin olid tihedad sidemed araabia kaupmeestega. 1503 saabusid siia esimeste eurooplastena portugaallased ning vallutasid piirkonna, seejärel sai Kochist esimene Euroopa koloonia. Hiljem saabusid siia ka hollandlased ning inglased, see kõik on jätnud oma mõjutused ka tänapäeva Kochisse. Kochi on juba ajalooliselt olnud värviküllane ja silmapaistev sadamalinn. Silma paistavad nii mõneski kohas nii euroopapärane arhitektuur kui ka omapärased ja silmatorkavad tohutu suured Hiinapärased kalavõrgud. Päev puhkuseks pikast lennust ja harjumiseks India elu-oluga.  
2
2. päev
Kochi Pärast hommikusööki viib giid teid linnaga tutvuma. Külastatakse Mattancherryt ja Kochi kindlust, Hollandi lossi, mille ehitasid portugaallased , sünagoogi, hiidsuuri hiina kalavõrke, St Francise kirikut - India vanim euroopa ehitis (1503) . Kuulus maadeavastaja Vasco da Gama oli enne tema säilmete viimist Lissaboni maetud Kochisse. Pärastlõunal Shiva templi külastus Ernakulamis ja Ernakulami juurvilaturg. Õhtul Kathakali tantsuetendus – klassikaline india tants väga värviküllaste näaomaalingutega. Süžeeks on tavaliselt hindu mütoloogia, religioosed legendid ja spirituaalsusega seotud teemad. Majutus Kochis.
3
3.päev
Kochi-Munnar (150 km – 4 h) Pärast hommikusööki maaliline teekond künklikku Munnari piirkonda, mis asub merepinnast u 1800 m kõrguselt. Siia rajas kunagine Briti valitus oma suveresidentsi - erinevalt rannikul olevast suvekuumusest on siin meeldivam jahedam temperatuur. Teel möödutakse ananassi, kautšuki, kardemoni, vanilje, pipra, kakao, kohvi ja tee istandustest. Hilisel pärastlõunal saabumine Munnarisse. Majutus Munnaris
4
4.päev
Munnar Sõidame läbi imekaunite teeistandustega palistatud maastiku. Võimalik on näha ka teelehtede korjamist. Pärastõunal teemuuseumi külastus, kus selgitatkse tee valmistamise protsessi. Eravikulami looduspargi külastus, hea õnne korral võib siin lisaks mitmekesisele linnustikule näha ka metsikuid elevante, šaakaleid, mitmed antiloope ning teisi loomi. Majutus Munnaris  
5
5.päev
MUNNAR - THEKKADY (110 km/ 3.5-4h ) Sel päeval sõidame Thekkadysse, piirkond, mis nagu Munnargi, on mägine. Piirkond on tuntud oma vürtsiistanduste ja loodusparkide poolest. Loodusparkidest on saanud ka reservaat tiigritele. Pärast lõunasööki vürtsiistanduse külastus, kus tutvustakse Keralas kasutusel olevaid vürtse. Seejärel paadisõit Periyari järvel loomade vaatluseks – metsikud elevandid, väga hea õnne korral tiigrid, mitmesugused antiloobid ja muud loomad. Majutus Thekkadys.
6
6.päev
THEKKADY - KUMARAKOM (145km / 4h) Kumarakom on tagavete  ehk kanalite ja jõgikonnasüsteemide keskus. Siin toimub kogu elu kanalite ja jõgede ääres, transpordiks on erinevad paadid. Kerala tagaveed  on tuntud ka oma romantiliste ja troopiliste kanalikruiiside poolest. Ühele neist suundute ka teie järgmisel päeval. Saabudes check in hotelli ning lõõgastav päev järve ääres. Pärastlõunal kohaliku küla külastamine. Majutus Kumarakomis .
7
7.päev
KUMARAKOM - ALLEPPEY (33Km / 1h) Hommikupoolikul sõit Alleppeysse, kus astute vaid teile reserveeritud paatmaja pardale ööpäevaseks  kruiisiks mööda kanaleid ja järvi. Istudes laeva tekil näete endast möödumas traditsioonilisi külasid, templeid, põlde ja palmisalusid ja hea õnne korral ka loomi. Vaadelge mööduvat elu-olu ning nautige teile valmistatavaid kohalikke hõrgutisi. Pärast laevale asumist serveeritakse lõuna. Kruiis viib läbi kauneimate Kerala jõgede, näha on kuidas kohalikud elavad oma igapäevaelu, nende ainsaks transpordivahendis on paat. Pimeduse saabudes heidame jäe ääres. Majutus laevas.
8
8.päev
ALLEPPEY – MARARI (16Km / 0.5h) Saabume laevaga Alleppeysse u. kl 9.30 pärast kosutavat hommikusööki pardal. Edasi sõidame autoga Mararisse – imekaunis rannapiirkond kookospalmidega ääristatud liivarandadega. Marari on koht, kus veel ei ole liiga palju turiste. Majutus Mararis  
9
9.päev
MARARI Päev kauni rannaga Marari piirkonnas.
10
10.päev
Marari
11
11.päev
Marari
12
12.päev
Marari Õhtul transfeer lennujaama ja tagasilend Tallinnasse Kochini Rahvusvaheline lennujaam (90Km / 2h)  
Hind sisaldab:
 • Rahvusvahelised lennud Tallinn- Cochin- Tallinn
 • Majutused kahestes tubades koos hommikusöökidega. Hoteliid ***- ****
 • Majutus paatmajas 2 ööd koos kogu toitlustusega
 • Kogu kavas mainitud programm ja sissepääsutuasud
 • Kogu kohapealne transport
 • Eesti keelne reisijuht ja kohapealsed kohalikud  giidid
Hind ei sisalda:
 • reisikindlustust
 • söögikorrad, mis ei ole programmis märgitud
Lisatasu eest:
 • majutus üheses toas
You don't have permission to register
Ole kursis põneva reisiinfoga

Pane siia oma meiliaadress ja oled toimuvaga kursis,

Liitu uudiskirjaga!