Oleme ühenduses:

Image Alt

Gambia- Aafrika naeratav läänerannik – esimestele broneerijatele 1490€/inimene

Gambia- Aafrika naeratav läänerannik – esimestele broneerijatele 1490€/inimene

1690€ 1290€ in. kohta

Gambia – Aafrika naeratav läänerannik  soodushinnaga viimased kohad kuni 13.05 1290€/inimene

Hinnas lennud + majutus 10 ööd otse Atlandi ookeani ääres koos hommikusöökidega + transfer hinnaga 1290€/in kuni 13.05

 

Reisi kuupäevad

4.-15.12.24

6.-17-03.25

Pakume ka kohapeal eesti keelseid tuure ja väljasõite.

Lisainfo lennuplaani, majutuse ja muu kohta info@kontiki.ee  või 56268377

 

Gambia võlub külastajaid oma rikkaliku kultuuripärandi, sooja kliima ning võluvate palmidega ääristatud liivarandadega. Asudes Atlandi ookeani rannikul meelitab hea kliima, kultuur ja imekaunid rannad igal aastal siia turiste üle maailma.

Siinne kultuur on rikkalik ja mitmekesine, kajastades siin elavaid erinevaid etnilisi rühmi –  mandinkad, wolofid, fulad ja teised rahvad moodustavad Gambia kireva rahvastiku. Traditsioonid, muusika, tants ning käsitöö on kindlasti üks aspekt, mida külastajad hindavad – trummirütmiline muusika, rikkalik tekstiilidisain ja käsitöömeistrite osavus peegeldavad kohaliku kultuuripärandi sügavust. Turistidele teeb Gambia külastamise lihtsaks asjaolu, et kohalik ametlik keel on ingilise keel.

Lisaks oma looduslikele ja kultuurilistele võludele pakub Gambia ka põnevat ajalugu –  iidsetest  kindlustest  kuni orjaturgude  ja koloniaalajastu ehitisteni, kõik see  peegeldab siinset keerulist ajalugu.

Gambia ei ole vaid paik päikesepaisteliste randade ja rikkaliku kultuuriga, vaid see on ka loodusparadiis, mis pakub avastamiseks mitmekesist ökosüsteemi. Mangroovimetsad, mitmekesine linnustik  ja rikkalik loodus  muudavad selle ka sobivaks sihtkohaks loodussõpradele.

Ja loomulikult teevad reisi eriti toredaks sõbralikud ja naeratavad Gambia inimesed!

 

Kon Tiki Reisid korraldab eksootilistesse ja troopilistesse sihtkohtadesse GRUPIREISE, mis tähendab, et me broneerime ette kindla arvu kohti hotellides, lennuliinidel ja muul transpordil.
Meie Wow-pakkumiste (grupireiside) erakordselt soodsad hinnad on võimalikud tänu sellele, et broneerime oma kohad – grupid – väga pikalt ette. Meie partnerid sihtkohtades ja laiemalt reisiteenuste sektoris toetavad soodsat hinnakujundust just pikemaajalise reisiplaneerimise ja eelbroneerimise korral. Selline strateegia võimaldab meil säilitada taskukohaseid hindu ka meie klientidele eeldusel, et reis broneeritakse pikalt ette (ja tasutakse esmane osamakse).
Reisiteenuste hinnad on teatavasti dünaamilised ja muutuvad aja jooksul vastavalt lennuki või hotelli täituvusele ning sellele, kui palju aega on jäänud reisi alguseni. Tavaliselt hinnad tõusevad, kui reisi kuupäev läheneb. Ka KonTiki reiside hinnad muutuvad ajas, mida lähemale reis jõuab, seda kallimaks see muutub. Soodsaima hinna tagab reisi pikalt ette broneerimine.

0 Reviews
  • Järgmised reisid
    4.-15.12.24/ 6.-17.03.25
Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!