fbpx

Oleme ühenduses:

Image Alt

Barbados ja St Lucia – kaks Kariibi mere saart ühes reisis!

Barbados ja St Lucia – kaks Kariibi mere saart ühes reisis!

3995€ in. kohta
18.02.-03.03.2024 / 18.02-03.03.2025

Reis, kus on koos kaks Kariibi mere lähestikku asetsevat ägedat ja ja samas nii erinevat saart!  Barbados olles korallsaar pakub valgeid liivarandasid ja helesinist vett, St Lucia olles vulkaaniline saar pakub mägisemat ja lopsakamat loodust ja saare lõuna osas  ka kuulsaid ja  kauneid Pitoni mägesid.

Saame näha kui palju võivad lähestikku asetsevad saared teineteisest erineda. Aga üks asi, mis ühendab mõlemaid saari on mõnus Kariibi vibe,  meri , lopsaks loodus , Kariibi toit ja rütmid ja soovijatele muidugi ka kurikuulus rumm.

St Lucia on ainus saareriik, mis on naise nimega ja seetõttu peetakse teda ka pisut müstiliseks saareks. St Lucia on kindlasti üks kauneimaid ja siiani veel autentsemaid Kariibi mere saari . Lopsakas loodus, mäed ja merelahed. Ning mõnus ja relaxed saare vibe.

 

 

0 Reviews
 • Järgmised reisid
  18.02.-03.03.2024 / 18.02-03.03.2025

Reisikava

1
Päev 1 / 18.02
Lend Tallinn- London. Majutus Londonis lennujaama juures
2
Päev 2 / 19.02
Lend London- Barbados Saabume Barbadosele pärastlõunal ja lendame sealt kohe edasi St Lucia saarele. Majutus St Lucial Rodney Bays otse mererannas.
3
Päev 3 / 20.02
Päev puhkuseks pikast lennust ja harjumine Kariibi eluga. Lopsakas ja kaunis St Lucia saar ei jäta enamasti kedagi külmaks.  Troopiline loodus, sopilised rannad, jalgadel kohalikud majakesed ja reggae - natuke nagu heas mõttes tunne, et oled sattunud filmi Kariibimere piraadid. Ka tegelikkuses on siin filmitud mõned jupid sellest filmist ning ajalooliselt on saar olnud mitmete piraatide peidupaik. Saar on käinud käest kätte inglaste ja prantslaste vahel kümmekond korda, viimasena jäi see inglaste kätte, mistõttu saarel räägitakse inglise keelt ja liiklus on vasakpoolne, lisaks ka  Kariibipäraselt ebakorrapärane. Lisaks inglise keelele, mis on kohati very local , räägitakse ka kohalikku Kariibi murret bajanit. Nii nagu paljud teisedki Kariibi mere saared, oli ka St Lucia koht, kuhu toodi Aafrikast orje kohalike istanduste tarbeks. Ka kõik see on jätnud oma jälje saare kultuuri. Tänu oma rammusatele vulkaanilistele muldadele on saarel ka väga palju banaani- mango ja teisi puuviljaistandusi.        
4
Päev 4 / 21.02
Hommikupoole teeme soovijatega poole päevase meretuuri - sõidame saare ümbruses ja vaatame ilusaid vaateid merelt (lisatasu eest)   Reede õhtul on ka St Lucial saarel kuulus Friday Fish Fry, mis on nö igareedene tänavapidu - grillitakse, küpsetatkse kala ja teisi mereande, avatud on baarid, muusika. Pidu kestab varajaste hommikutundideni.      
5
Päev 5 / 22.02
Päevane väljasõit mööda saart (lisatasu eest) Teel teisele poole saart sõidetakse läbi lopsakate banaani ja teiste puuviljaistanduste, läbi kohalike külade ja mööda imeakuneid vaated kõrgustest merele ja džunglile. Meie üheks eesmärgisk on näha UNESCO pärandisse kuuluvaid kauneid Pitoni mägesid, külastada vulkaanilist muda- ja väävlivanne ning tee peale jäävat koske.  
6
Päev 6 / 23.02
Vaba päev puhkuseks või lisategevusteks. Saab valida džunglitrammi, zipliningu, matka, ATV sõidu, šokolaadi valmistamise, surfamise ja teiste mereliste tegevuste vahel.  
7
Päev 7 / 24.02
Tähistame Eesti Vabariigi aastapäeva!  
8
Päev 8 / 25.02
Lõuna paiku sõit lennujaama lennuks Barbadosele, lend kestab u 40 min. Barbadosel sõit  hotelli ja majutus järgmiseks 6 ööks
Saarele panid nime esimesed hispaanlastest kolonisaatorid 16.sajandil, kui nad siia maabudes nägid puid, millel olid habeme moelised moodustised ja nimetasid saare hispaania keeles Barbadoseks - habemega meheks.
Nii nagu St Lucia, on ka selle saare ajalugu kohati päris tume, kui siia toodi Inglise kolonisaatorite poolt  Aafrikast mustanahilis orje töötamaks suhkruroo põldudel. Tänapäeval on üle 90% elanikkonnast Aafrika juurtega, kuid saarel leidub ka Euroopa ja India kogukondi. Ja sarnaselt St Luciaga  on ka Barbados aegade jooksul on olnud nii inglaste kui ka prantslaste käes, ning loomulikult on see olnud ka erinevate piraatide peidupaik.
Kui St Lucia on veel kohati väga autentne, siis võrreldes sellega on Barbados oluliselt rohkem edasi arenenud.
9
Päev 9 / 26.02
Võimalus liituda päevase tuuriga Barbadose saarel - saarele tehakse tiir peale, vaadatakse Bridgetowni, sõidetakse teisele poole saart läbi suhkruroo ja muude istanduste ning külastatakse ka Mount Gay rummitehast koos degusteerimisega. Saare ajalugu, kultuur ja loodus  ning ka tänapäevane ahviprobleem! (lisatasu eest)
10
Päev 10 / 27.02
Võimalus liituda  meretuurile koos snorgeldamisega (lisatasu eest).  
11
Päev 11 / 28.02
Võimalus liituda tuurile Harrison Cave - suur maaalune koobas  ja Wildlife parki (lisatasu eest) Kuna on järjekordselt reede õhtu, siis on õhtul võimalus proovida Barbadose saare Friday Fish Fryd. Ka siin on tegemist tänavapeoga, kus on mereandide ja kalade grillimine, avatud baarid ja muusika.
12
Päev 12 / 29.02
Vaba päev puhkuseks või veel lisategevusteks.  
13
Päev 13 / 01.03
Vaba päev puhkuseks või veel lisategevusteks.
14
Päev 14 / 02.03
Pärastlõunal transfeer lennujaama ja tagasilend Tallinnasse
15
Päev 15 / 03.03
Saabumine Tallinnasse
HIND  3995/5895 (hinna erinevus sõltub sellest, millise kategooria hotellid valida majutuseks) Hind sisaldab:
 • lennud Tallinn - Barabdos ja tagasi
 • lennud Barbados - Saint Lucia - Barbados
 • 1 öö majutust Londonis lennujaama juures kaheses toas NB! üksi toas majutudes lisandub ühese lisatasu (hind sõltub valitud hotellist)
 • 6 ööd majutust Saint Lucias koos hommikusöökidega kaheses toas NB! üksi toas majutudes lisandub ühese lisatasu (hind sõltub valitud hotellist)
 • 6 ööd majutust Barabdosel koos hommikusöökidega kaheses toas  NB! üksi toas majutudes lisandub ühese lisatasu (hind sõltub valitud hotellist)
 • transfeerid lennujaam - hotell ja tagasi
 • reisijuhi teenused
Lisatasu eest:
 • kohapealsed väljasõidud
 • reisikindlustus, soovitatavalt koos reisitõrke kaitsega
Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!