fbpx

Oleme ühenduses:

Rio de Janeiro

Rio de Janeiro, mis ei jäta kedagi külmaks

Rio de Janeiro, mis ei jäta kedagi külmaks

2100€ in. kohta
5.-17.04.25

Rio de Janeiro – samba, Copacabana, imelised vaated ja see eriline brasiilia vibe

 

Esimestele broneerijatele  lend + majutus 10 päeva Copacabana rannas + transfer ainult 2100 eur/in 

Hinnas:

Lennud

Majutus Copacabana rannas 10 ööd koos hommikusöökidega

transfer

Reisi aeg

5.-17.04.25

Pakume kohapeal ka eesti keelseid tuure ja väljasõite.

 

 

Rio de Janeiro, sageli ka lihtsalt Rioks kutsutud  linn pulbitseb elust ja energiast. Kindlasti ka üks kaunmaid linnu maailmas asudes Brasiilia hingematvalt ilusa rannajoone ääres. Siin sulandub looduse ilu elava kultuuri ja eluga. Ikoonilised vaatamisväärsused, nagu Corcovado mäe otsas kõrguv Kristuse kuju, Suhkrupeamägi ja teised  pakuvad panoraamvaateid, mis ei jäta kedagi külmaks.

Kes ei oleks kuulnud Rio kõige kuulsamatest randadest nagu Copacabana ja Ipanema. Siin on näha brasiillaste päikesearmastust ja mõnusat rannamelu – rannavolle, Atlandi ookeani rütmilised lained ja mõnusad muusika rütmid.

Lisaks randadele on Rio de Janeiros ka  rikkalik kultuuripärand, mis avaldub eriilmelistes piirkondades.  Ajaloolisest võluv  Santa Teresa ja boheemlasliku vibega Lapa, kui mainida mõnda neist.

Rio on tuntud ka oma samba ja mitmekesise elava muusika poolest, millest üks seostub kindlasti Rioga –  bossa nova.

Kel huvi lopsaka looduse vastu, siis on võimalik tutvuda nii suurepärase botaanikaaiaga kui ka lopsaka Tijuca metsaga.

Rio de Janeiro ei jäta kedagi külmaks!

 

Kon Tik Reisid korraldab eksootilistesse ja troopilistesse sihtkohtadesse GRUPIREISE, mis tähendab, et me broneerime ette kindla arvu kohti hotellides, lennuliinidel ja muul transpordil.
Meie Wow-pakkumiste (grupireiside) erakordselt soodsad hinnad on võimalikud tänu sellele, et broneerime oma kohad – grupid – väga pikalt ette. Meie partnerid sihtkohtades ja laiemalt reisiteenuste sektoris toetavad soodsat hinnakujundust just pikemaajalise reisiplaneerimise ja eelbroneerimise korral. Selline strateegia võimaldab meil säilitada taskukohaseid hindu ka meie klientidele eeldusel, et reis broneeritakse pikalt ette (ja tasutakse esmane osamakse).
Reisiteenuste hinnad on teatavasti dünaamilised ja muutuvad aja jooksul vastavalt lennuki või hotelli täituvusele ning sellele, kui palju aega on jäänud reisi alguseni. Tavaliselt hinnad tõusevad, kui reisi kuupäev läheneb. Ka KonTiki reiside hinnad muutuvad ajas, mida lähemale reis jõuab, seda kallimaks see muutub. Soodsaima hinna tagab reisi pikalt ette broneerimine.

 

Ipanema rand

 

0 Reviews
  • Järgmised reisid
    5.-17.04.25
  • Kestus
    10 päeva kohapeal
Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!