Oleme ühenduses:

Image Alt

Värviline ja troopiline Goa – esimestele broneerijatele 1299€/inimene

Värviline ja troopiline Goa – esimestele broneerijatele 1299€/inimene

1350€ 1299€ in. kohta
2.-14.12.24/ 3.-15.03.25

Värviline ja troopiline Goa – esimestele broneerijatele 1299€/inimene kuni 05.05 (TAVAHIND 1350€/inimene)

Hinnas lennud + majutus Põhja Goas 10 ööd rannarajoonis koos hommikusöökidega 4* hotell + transfer

 

Reisi ajad

2.-14.12.24

3.-15.03.25

 

Pakume kohapeal ka eesti keelseid tuure ja väljasõite.

Lisainfo lendude ja majutuse kohta info@kontiki.ee  või 56268377

 

Goa – moodne ja siiski veel traditsiooniline.

Goa on meile tuntud eelkõige kui kuldsete rannaliivadega ja kookosplamidega  India rannikupiirkond. Kuid lisaks sellele on siin ka rikkalik ajalugu ja mitmekülgne kultuur. Sinne kultuur ja ajalugu on segu Portuglai ja India sugemetes.

Rannapiirkonnad on üheks Goa suurimateks atraktsioonideks pakkudes mitmekesiseid võimalusi nii veespordialadeks, lõõgastuseks.  Siin asuvad mitmed turud, baarid, kohvikud ja muu meelelahutus-  kõik toredas India võtmes. Siinne käsitöö, kunst ja kokakunst on kindlasti ka näegmist/proovimist väärt.

Kuid Goa ei ole vaid päikesepaiste ja rannamõnud. Sisemaal asuvad kaunid mäed ja džunglid, kus on võimalik teha matkasid ja avastada looduslikku mitmekesisust.

 

Kon Tik Reisid korraldab eksootilistesse ja troopilistesse sihtkohtadesse GRUPIREISE, mis tähendab, et me broneerime ette kindla arvu kohti hotellides, lennuliinidel ja muul transpordil.
Meie Wow-pakkumiste (grupireiside) erakordselt soodsad hinnad on võimalikud tänu sellele, et broneerime oma kohad – grupid – väga pikalt ette. Meie partnerid sihtkohtades ja laiemalt reisiteenuste sektoris toetavad soodsat hinnakujundust just pikemaajalise reisiplaneerimise ja eelbroneerimise korral. Selline strateegia võimaldab meil säilitada taskukohaseid hindu ka meie klientidele eeldusel, et reis broneeritakse pikalt ette (ja tasutakse esmane osamakse).
Reisiteenuste hinnad on teatavasti dünaamilised ja muutuvad aja jooksul vastavalt lennuki või hotelli täituvusele ning sellele, kui palju aega on jäänud reisi alguseni. Tavaliselt hinnad tõusevad, kui reisi kuupäev läheneb. Ka KonTiki reiside hinnad muutuvad ajas, mida lähemale reis jõuab, seda kallimaks see muutub. Soodsaima hinna tagab reisi pikalt ette broneerimine.

 

 

 

 

 

0 Reviews
Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!