Oleme ühenduses:

Image Alt

Kariibi mere saared Aruba ja Curacao

Kariibi mere saared Aruba ja Curacao

1850€ 1650€ in. kohta

Kariibi mere saared Aruba ja Curacao  alates 1650€/in broneerides kuni 05.05

Tavahind 1850€/In.

 

CURACAO 

Reisi kuupäevad

12.11.-22.11.24

 

Lennud + majutus 9 ööd koos hommikusöögiga + transfeer

Majutus hotellis Dolphine Suite 1650€/inimene

Majutus hotellis Papagayo 1950€ /inimene

Majutus hotellis Kontiki Beach Resort 2250€/inimene

 

Curaçao on Kariibi mere üks väiksemaid, kuid mitmekülgsemaid saari, mis võlub külastajaid oma rikkaliku kultuuripärandi, sooja kliima ja kauni loodusega. Saare peamiseks tõmbenumbriks on kahtlemata selle värviküllane pealinn Willemstad, mille UNESCO on tunnistanud maailmapärandiks tänu oma hästi säilinud hollandi koloniaalarhitektuurile.

Ka Curaçao loodus on võrratu, pakkudes külastajatele võimalust avastada nii mereelu kui ka looduses matkamist. Siinsed ilusad liivased rannad ja korallid on maiupala vee ja rannahuvilistele. Sisemaa pakub aga rohelisemat ja mägisemat maastikku.

 

 

ARUBA

2.12.-14.12.24

Lennud + majutus 9 ööd koos hommikusöökidega + transfeer

Majutus hotellis Caribean Palm Village Resort  1750€/inimene

 

Aruba olles samuti üks Kariibimere väiksematest saartest, mille kuulsaimaks  tõmbenumbriks on kindlasti siinsed laiad ja valge liivaga rannad. Palm Beach ja Eagle Beach, kui mainida mõnda neist .

Aruba rikkalik kultuuripärand väljendub mitmekesises köögis, traditsioonilistes festivalides ja kohalikus muusikas.

Broneerimine ja info lendude ja muu kohta info@kontiki.ee  või 56268377

 

ArubajaCuracao

Aruba ja Curacao

 

Kon Tiki Reisid korraldab eksootilistesse ja troopilistesse sihtkohtadesse GRUPIREISE, mis tähendab, et me broneerime ette kindla arvu kohti hotellides, lennuliinidel ja muul transpordil.
Meie Wow-pakkumiste (grupireiside) erakordselt soodsad hinnad on võimalikud tänu sellele, et broneerime oma kohad – grupid – väga pikalt ette. Meie partnerid sihtkohtades ja laiemalt reisiteenuste sektoris toetavad soodsat hinnakujundust just pikemaajalise reisiplaneerimise ja eelbroneerimise korral. Selline strateegia võimaldab meil säilitada taskukohaseid hindu ka meie klientidele eeldusel, et reis broneeritakse pikalt ette (ja tasutakse esmane osamakse).
Reisiteenuste hinnad on teatavasti dünaamilised ja muutuvad aja jooksul vastavalt lennuki või hotelli täituvusele ning sellele, kui palju aega on jäänud reisi alguseni. Tavaliselt hinnad tõusevad, kui reisi kuupäev läheneb. Ka KonTiki reiside hinnad muutuvad ajas, mida lähemale reis jõuab, seda kallimaks see muutub. Soodsaima hinna tagab reisi pikalt ette broneerimine.

 

Meie teised puhkusereisid Kariibi mere piirkonda:

Mehhiko Riviera

Jamaica

Dominikaanid

0 Reviews

Reisi sihtkoht

Klientide kogemused

0.0

Overall 0

Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!