fbpx

Oleme ühenduses:

Image Alt

BALI

BALI

2100€ 1650€ in. kohta
7.11.-20.11.24 / 6.03.-17.03.25

BALI

Lennud + majutus + transfer vaid 1650 eur

Kuupäevad

7.11.-20.11.24

 6.03.-17.03.25

 

Majutus on Seminyakis  4*  hotellis koos hommikusöökidega

Hind alla 2 aastasele lapsele ilma oma istekohata lennukis 250 eur

HIND 2-12 aastasele lapsele, kes jagab tuba vanematega 1299

Ühese toa lisatasu  290

Maksetingimused:

Reisi soodushinnaga broneerides on broneerimisosa 650 eur/inimene reisiarvest tasumise tähtaeg 24h , ülejäänud reisiraha tasumine 2 kuud enne reisi.

Reisil on kaasas ka eesti reisijuht

Kohapeal ka väljasõidud ja tuurid lisatasu eest

Lisainfo – info@kontiki.ee

Bali on tuntud oma kaunite randade, lopsakate riisipõldude, vulkaanide, rikkaliku kultuuri ja  külalislahkuse poolest. Enamik Bali elanikke on hindud ning saar on kuulus oma tempelite, festivalide ja traditsioonilise kunsti ja käsitöö – batika, puidu nikerdamise ja hõbeehete valmistamise poolest.

Bali on populaarne turismisihtkoht, meelitades igal aastal siia  külastajaid, kes tulevad nautima saare looduslikku ilu, kultuurilisi vaatamisväärsusi ja muud meelelahutust. Tegevusi on siin mitmesuguseid – alates lõõgastavatest päevadest rannas ja sukeldumisest kuni ajalooliste templiteni ja traditsiooniliste külade külastamiseni. Saarel on ka palju ööelu võimalusi, sealhulgas restorane, baare ja ööklubisid. Bali on tõeliselt erakordne paik, mis pakub midagi igale külastajale.

See Bali reis viib meid Seminyaki randa. Seminyak on populaarne rannapiirkond Bali saare edelaosas, mis on tuntud oma ilusa liivaranna, luksuslike villade, butiikide, restoranide ja ööelu poolest. Seminyak on populaarne nii turistide kui ka kohalike seas, kuna siin on tegevusi erinevate huvidega inimestele.

Seminyaki rand on lai ja ilus, sobides ideaalselt päevitamiseks, surfamiseks ja muudeks veespordi tegevusteks. Rannast eemal asuvad kaubanduskeskused, kus müüakse kohalikku käsitööd, rõivaid ja aksessuaare. Restoranide valik Seminyakis on suur ja mitmekesine, siin leidub  nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi kööke. Ööelu on Seminyakis aktiivne, soovijatele on siin mitmeid  baare ja ööklubisid, kus saab nautida head muusikat ja kokteile.

Lisaks rannale ja ööelule on Seminyakis ka palju spaasid ja wellness-keskused, kus saab lõõgastuda ja nautida Bali saare kuulsaid massaaže ja iluteraapiaid.

Paljud  Bali saare populaarsetele vaatamisväärsused on külastatavad Seminyakist.

  1. Tanah Lot tempel: Tanah Lot tempel on kuulus  templikompleks, mis on ehitatud mere äärde. See on umbes tunnise autosõidu kaugusel – kaunid vaateid ja võimalused  imeliste fotode tegemiseks.
  2.  Ubud on tuntud kui kultuuri- ja kunstikeskus, kus on palju galeriisid, muuseume ja templeid. Ubudi linn asub Seminyakist umbes 1,5 tunni kaugusel, seal saab näha traditsioonilisi tantsuetendusi ning kohalikku käsitööd.
  3. Kintamani ja Baturi mägi: Kintamani piirkond asub umbes kahe tunni autosõidu kaugusel Seminyakist ning pakub suurepäraseid vaateid Baturi mäele, mis on üks Balil asuvatest  aktiivsetest vulkaanidest.
  4. Gili saared: Gili saared on kolm Balist eemal asuvat saart, mis on tuntud oma kaunite randade ja veealuste maastike poolest. Saared asuvad Balist umbes kahe tunni kaugusel, seega on neid võimalik külastada päeva jooksul või broneerida ööbimine ja jääda sinna pikemaks ajaks.
  5. Uluwatu tempel: Uluwatu tempel on samuti kuulus Balil paiknev templikompleks, mis paikneb kaljudel mere kohal. See on umbes 30-minutilise autosõidu kaugusel Seminyakist.
Bali asub ekvaatoril ja seetõttu on seal aastaringselt niiske ja troopiline kliima. Märtsis on sooja päeval umbes 30 C ja öösel 22 C. Aeg ajalt võib tulla ka vihmahoogusid, enamasti on need lühikesed ja siis paistab jälle päike.

 

0 Reviews
  • Järgmised reisid
    7.11.-21.11.24 / 6.03.-17.03.25
- lennud Tallinn- Denpasar- Tallinn
- majutus 10 ööd Seminyaki rannas 4 * hotellis kahestes tubades koos hommikusöögiga
- transferid lennujaamast hotelli ja tagasi
Lisatasu eest
- kohapealsed tuurid
- reisikindlustus
Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!