Oleme ühenduses:

Image Alt

Andamani saared – saarte seiklus India ookeanis

Andamani saared – saarte seiklus India ookeanis

2800€ in. kohta

Andamani saared – troopiline saarestik  1200 km Indiast lõunas Bengali lahes.

Reis neile, kelle hing ihkab helesinise veega ümbritsetud troopilisi saari – see on tõeline maiuspala, sest reisi jooksul külastame lausa viit erinevat saart!

Troopilised Andamani saared on tuntud oma kaunite randade, rikkaliku mereelustiku ja eksootilise looduse poolest. Saared on koduks mitmele põlisrahvaste hõimule, kellest mõned on säilitanud oma traditsioonilise eluviisi ja keele, mida proovitakse hoida nii palju kui võimalik.

Troopiline loodus, sukeldumine, snorgeldamine, paadisõidud erinevate saarte vahel, liivarannad ja kohalik elu-olu. Andamani saartel asub ka mitmeid rahvusparke ja looduskaitsealasid, sealhulgas Mahatma Gandhi merekeskkonna rahvuspark, mis on tuntud oma korallrahude ja merikilpkonnade poolest.

Oma reisil külastame viit erinevat saart –  alustuseks põhisaart ja selle pealinna Port Blairi, kus asuvad mitmed ajaloolised vaatamisväärsused, sealhulgas Cellular Jail – vangla, kus hoiti India vabadusvõitlejaid. Liigume palju mööda mereteid erinevate saarte vahel ja võtame maksimumi kaunitest vaadetest, randadest, kohalikust imepärasest loodusest ja hea õnne korral saame osa ka pisi merikilpkonnade öisest migratsioonist pesast merre.

Järgmisena sõidame eksotilisele i Diglipuri saarele, tee kulgeb läbi troopilise metsa ja Jarawa hõimu reservaadi. Päevareis Ross ja Smith kaksiksaartele, mis on omavahel ühendatud peenikese liivaribaga pakkudes metsikut, vaid looduse poolt kujundatud ja hoitud rannailu. Havenlocki saar, mida peetakse Andamanide saarestiku kõige kaunimaks kohaks, siin saame päevapäikest püüda ja päikeseloojangut nautida Aasia üheks parimaks peetavas Radhanageri rannas. Rohkelt silmailu pakub Elephant Beach, mis on tuntud rikkaliku korallrahu poolest ja saame seda snorgeldades ise oma silmaga hinnata. Lisaks veel palju imetabast, mida ei oskagi kirjeldada vaid seda peab nägema ja ise kogema.

Kui Sulle meeldivad seiklused, troopilised saared ja  autentsed  rannad, siis Andamani saarte reis on just sulle!

 

Vaata ka meie reisikava!

        

 

 

 

 

0 Reviews
 • Järgmised reisid
  3-18.03.2025
 • Kestus
  16 päeva

Reisikava

1
1. päev

Varasel pärastlõunal väljalend Tallinnast läbi Istanbuli Delhisse.

2
2. päev Port Blair

Varahommikul jõuame Delhisse ning liigume sealt edasi ka Port Blairi suunas - Andamani saarestiku pealinna. Jõudes seame end sisse hotellis ja peale hingetõmbe pausi alustame oma saarte seiklusega. Täna  jõuame üle vaadata pealinna lähistel asuva Corbyn´s Cove ranna. Õhtul on meil võimalus osaleda Cellular Jailis -  India vabadusvõitlejate kurba saatust meenutav vangla, mis tänaseks on rahvuslik mälestusmärk - valguse ja muusika show-l.

Öö veedame Port Blairi hotellis.

   

 

3
3. päev - Rossi ja North Bay saared

Peale hommikusööki hotellis võtame ette teekonna Rossi saare suunas, mis oli Brittide valitsusajal nende põhiline   peatuspaik. Tänaseks on see muidugi minevik, kuid luksuslike hoonete säilmed on siiani nähtavad. Päeva teises pooles sõidame paadiga North Bay saare suunas, mis oma rikkaliku mereeluga, teeb saarest ühe enim külastatud paiga Andamani saarestikus. Veealune korallisaar on igati uudistamist väärt.

See on koht nii sukeldumiseks kui ka snorgeldamiseks, võib ka lihtsalt imeilusat merevett nautida!

Öö veedame samas hotellis Port Blairis.

   
4
4. päev Diglipur - sõit läbi saare

Peale hommikusööki hotellis alustame teekonda saare põhjaosas asuva Diglipuri suunas (ligikaudu 325km). Sõit kulgeb läbi troopilise ja paksu vihmametsa, ühtlasi ka läbi kohaliku Jarawa hõimu territooriumi. Sõidul läbime veel Baratangi saart, Rangati ja Mayabunderit. Enne Diglipuri jõudmist külastame kuulsaid lubjakivi koopaid Baratangi saarel.

Öö veedame Diglipuris.

       
5
5. päev Ross & Smith saared

Täna sõidame Diglipuri piirkonna südamesse - Rossi ja Smithi saartele, mis tegelikult on ühendatud väga kitsa liivaribaga. Sõit kaksiksaartele algab Arial Bay sadamast ja kestab ligikaudu 30 minutit. Kaunis ja haruldane vaatepilt, mida oma silmaga näha ja millel jalutada. Metsikud ja puutumatud rannad, mida päeva jooksul piisavalt nautida saame. Öö veedame Kalipuris, kust on hea ööpimeduses kilpkonnade pesitsuspaiku vaatama minna.

            Ross and smith
6
6. päev

Täna võtame suuna läbi Kesk-Andamani saarte tagasi Port Blairi suunas. Teeme rannapeatusi ja naudime tee peale jäävaid looduskauneid kohti, mida võib lõputult leida.

 
7
7. päev Havelock

Peale hommikusööki ootab meid ees merekruiis Port Blairist Havelock saare suunas, mida peetakse Andamni saarte ja tegelikult ka kogu India kõige-kõige-kõige kaunimaks saareks. Havelockile jõudes seame end hotellis sisse ja hiljem külastame Aasia parimaks rannaks tunnistatud Radhanagar randa. Pealelõunane aeg on nautimaks seda valge liivaga randa, kuhu jääme nautima ka päikeseloojangut enne kui alustame tagasiteed hotelli.

Öö veedame Havelocki saarel.

          
8
8. päev - Elevandi rand ja snorgeldamine

Havelocki saarel asuvad rannad on kõik kaunid ja tänaseks on meil valitud Elephant Beach´i külastus, mis on ideaalne snorgeldamise koht. Siin asub piirkonna parim korallrahu, et veealust maailma uudistada. Kõigile pakume võimalust snorgeldamiseks giidiga.

Öö veedame Havelocki saarel.

         
9
9. päev - vaba päev

Vaba päev nautimaks päikest ja merd vastavalt oma soovile - rannas või erinevaid veetegevusi nautides.

Öö Havelocki saarel.

10
10. päev - Kalapathari rand

Kuna Havelock on niivõrd mõnus koht, siis veedame ka tänase päeva veel sellel saarel ning näitame teile veel kauneid randu - seekord Kalapathar nimelist. Lisaks selle, et teekonda sinna peetakse väga ilusaks on ka kohapealne mereäär lihtsalt imeline, kus iga veedetud hetke tahaks jäädvustada. Öeldakse, et siin on ideaalne valguse ja looduse kooslus pildistamiseks.

Viimane öö Havelock saarel.

 
11
11. päev - Neili saar

Peale hommiksööki jätame Havelok saarega hüvasti ning alustame praamisõitu Neili saarele. Saarele jõudes tutvume oma hotelliga, lõõgastume ning pealelõunat ootab meid erladatud Laxmanpuri rand, kus on võimalus nautida kaunist päikeseloojangut.

Öö Neili saarel.

       
12
12. päev - vaba päev

Vaba päev ja tegevused vastavalt soovile.

Öö Neili saarel.

13
13. päev

Täna võtame veel viimast Neili saarelt ja külastame looduslikult vormi saanud kiviskulptuure ning Bharatpuri randa. Pärastlõunal alustame kruiisi tagasi Port Blairi suunas.

Öö Port Blairis.

         
14
14. päev - algab kodutee

Lendame Port Blairist tagasi Delhisse. Jõuame teha poolepäevase Delhi linnaekskursiooni.

Öö veedame Delhi lennujaama lähistel hotellis.

15
15. päev - kodutee jätkub

Varahommikul algab lend läbi Istanbuli Tallinnasse. Õhtuks jõuame koju.

  HINNAS:
 • edasi-tagasi lennud TLN - ISTANBUL - DELHI
 • siselennud DELHI - Port Blair - DELHI
 • 1 öö Delhi lennujaamahotellis hommikusöögiga
 • 12 ööd Andamani saartel 3 ja 4 tärni hotellides koos hommikusöögiga
 • transfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi
 • reisikavas kirjeldatud väljasõidud
 • kohaliku giidi teenused
 • eestikeelse reisijuhi teenused
LISANDUB:
 • reisikindlustus
 • India e-viisa
 • lõuna- ja õhtusöögid
 • jootraha hotellides, kohalikule giidile
LISATASU EEST:
 • Majutus üheses toas
PS! Kasutame oma reisidel liinilende, mille graafikud võivad meist sõltumatutel oludel muutuda.
Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!