fbpx

Oleme ühenduses:

Image Alt

MIAMI JA BAHAMA

MIAMI JA BAHAMA

2300€ 1950€ in. kohta

MIAMI JA BAHAMA!

HITIHOIATUS – Kariibi mere saarte eripakkumine, ka veebruari ja aprilli koolivaheaeg  2025!

Kampaania kestab kuni 10.06 või kuni kampaania hinnaga kohti jätkub!

12.02.-23.02 ja 16.-27.04.25 tavahind hind 2300 – soodushind 1950!

 

Hinnas lennud + majutus+ transfer- hind 2300 eur/inimene

MIAMI JA BAHAMA

Pakume eksklusiivset reisipaketti, mis sisaldab

MIAMI JA BAHAMA!

Kaks põnevat sihtkohta ühes reisis!

Reisiaeg: 12.02.-23.02.25

3 ööd Miamis ja 7 ööd Bahamal

Reisikava

12.02. saabumine õhtul Miamisse, sõit hotelli ja järgmised 3 ööd Miamis South Beach hotellis Ocean Drivel.

13.02. vaba päev või võimalik osa võtta kohapealsetest tuurides (tuurid on lisatasu eest)

14.02 vaba päev või võimalik osa võtta kohapealsetest tuurides (tuurid on lisatasu eest)

15.03 hommikul lend Nassausse ja majutus kohapela järgmised 6 ööd Nassaus Paradise Islandil ligipääsuga Atlantis Resortile

16.02 vaba päev

17.02 vaba päev

18.02 vaba päev või võimalik osa võtta kohapealsetest tuuridest (tuurid on lisatasu eest)

19.02 vaba päev või võimalik osa võtta kohapealsetest tuuridest (tuurid on lisatasu eest)

20.02 vaba päev või võimalik osa võtta kohapealsetest tuuridest (tuurid on lisatasu eest)

21.02 vaba päev või võimalik osa võtta kohapealsetest tuuridest (tuurid on lisatasu eest)

22.02  lend Nassaust Miamisse ja sealt edasi lend Tallinnasse saabumisega Talinnasse 23.02.

 

Pakume ka kohapeal väljasõite ja tuure.

Reisi broneerimiseks palume saata reisijate nimed koos sünniaegadega.

Maksetingimused – reisi broneerides 650 eur/inimene ja 2 kuud enne reisi ülejäänud reisiraha

 

MIAMI

Puhkus Miamis ja eelkõige Miami Beachil on kahtlemata üks põnevamaid unistuste sihtkohti kogu maailmas. Filmid, kuulsused ja glamuur käivad sõnaga Miami Beach kindlalt kaasas, kuid siin on nii palju enamat. Kuigi Miami ja Miami Beach on juriidiliselt  eri linnad, siis piirkonda tundma õppides on näha kui hästi linnad üksteist täiendavad.  

Piirkonda, mida kirjeldatakse ka kui “ainukest maailma suurlinna, mis algas fantaasiaga”, on aastaringselt mõnusa subtroopilise kliima, loodussõbraliku sadama ja suurepäraste randadega üks lemmiksihtkohti puhkuse veetmiseks.  Alates 1980ndate aastate lõpust on Miami aga ka Miami Beach enneolematult kasvanud ning on oma kuvandit muutes kujunenud rahvusvaheliseks finants- ja kaubanduskeskuseks. Ladina-Ameerika ja Kariibimere saarte lähedus on tuntav läbi ladinahõngulise linnapildi. Ühtlasi peetakse Miamit ja Miami Beachi Ladina-Ameerika ja Haiti kunsti piirkondlikuks keskuseks. 

Miami Beach on ka üks kõige fotogeenilisemaid kohti planeedil.

Art déco-teemalised hotellid, valge liivaga rannad, meeletu vaade ookeanile, kaunid pargid, kunstiinstallatsioonid – mida võiks veel soovida! Miami Beachil on sõna otseses mõttes võimatu teha halba fotot.

 

BAHAMA

Bahama saared, mis asuvad Atlandi ookeani lääneosas, on tuntud oma kauni troopilise looduse, laiaulatuslike korallrahude ning kristallselge merevee poolest. Pealinn Nassau pakub mitmekesist kultuuripärandit ja kaasaegseid meelelahutusvõimalusi, samas kui väljaspool asuvad saared pakuvad rahu ja vaikust ning ideaalseid tingimusi looduskaunite maastike nautimiseks.

Pakume võimalust ka teha päevane väljasõit Nassaust väiksematele ja rahulikumatele Exuma key saartele

Pakume päevast väljasõitu ka Exuma Keysse, mis  on üks Bahama saarte kaunimatest ja rahulikumatest paikadest,  tuntud ka oma kaunite randade, selge merevee ning võimaluse poolest avastada erakordseid korallrahne ja mereelustikku.

Exuma Key on täis mitmeid põnevaid vaatamisväärsusi ja looduslikke imesid, mis köidavad külastajate tähelepanu. Mõned peamised vaatamisväärsused on: Thunderballi koobas: See kuulus koobas on tuntud filmist “Thunderball”, kus James Bond seikles. Koobas on täis kristallselget vett ja huvitavaid kaljukujundeid ning see on suurepärane koht snorgeldamiseks ja sukeldumiseks. Ujuvad sead: Üks Exuma Key kõige armastatumaid vaatamisväärsusi on ujuvad sead, kes elavad Big Major Cay saarel. Need sõbralikud loomad ujuvad rõõmsalt külastajate ümber ja on suurepärased fotomodellid. Exuma rahvuspark: See looduspark hõlmab mitmeid saari, korallrahne ja mereelustiku rikkust. Külastajad saavad nautida snorgeldamist, sukeldumist ja loodusmatku ning imetleda kohalikku looduslikku ilu.

 

Kon Tik Reisid korraldab eksootilistesse ja troopilistesse sihtkohtadesse GRUPIREISE, mis tähendab, et me broneerime ette kindla arvu kohti hotellides, lennuliinidel ja muul transpordil.
Meie Wow-pakkumiste (grupireiside) erakordselt soodsad hinnad on võimalikud tänu sellele, et broneerime oma kohad – grupid – väga pikalt ette. Meie partnerid sihtkohtades ja laiemalt reisiteenuste sektoris toetavad soodsat hinnakujundust just pikemaajalise reisiplaneerimise ja eelbroneerimise korral. Selline strateegia võimaldab meil säilitada taskukohaseid hindu ka meie klientidele eeldusel, et reis broneeritakse pikalt ette (ja tasutakse esmane osamakse).
Reisiteenuste hinnad on teatavasti dünaamilised ja muutuvad aja jooksul vastavalt lennuki või hotelli täituvusele ning sellele, kui palju aega on jäänud reisi alguseni. Tavaliselt hinnad tõusevad, kui reisi kuupäev läheneb. Ka KonTiki reiside hinnad muutuvad ajas, mida lähemale reis jõuab, seda kallimaks see muutub. Soodsaima hinna tagab reisi pikalt ette broneerimine.

 

Puhkus MiamisMiami South Beach

0 Reviews
  • Järgmised reisid
    12.02.-23.02 ja 16.-27.04.25
  • Kestus
    10 ööd kohapeal

Reisikava

1
Reisikava 12.02. saabumine õhtul Miamisse, sõit hotelli ja järgmised 3 ööd Miamis South Beach hotellis Ocean Drivel. 13.02. vaba päev või võimalik osa võtta kohapealsetest tuurides (tuurid on lisatasu eest) 14.02 vaba päev või võimalik osa võtta kohapealsetest tuurides (tuurid on lisatasu eest) 15.03 hommikul lend Nassausse ja majutus kohapela järgmised 6 ööd Nassaus Paradise Islandil ligipääsuga Atlantis Resortile 16.02 vaba päev 17.02 vaba päev 18.02 vaba päev või võimalik osa võtta kohapealsetest tuuridest (tuurid on lisatasu eest) 19.02 vaba päev või võimalik osa võtta kohapealsetest tuuridest (tuurid on lisatasu eest) 20.02 vaba päev või võimalik osa võtta kohapealsetest tuuridest (tuurid on lisatasu eest) 21.02 vaba päev või võimalik osa võtta kohapealsetest tuuridest (tuurid on lisatasu eest) 22.02  lend Nassaust Miamisse ja sealt edasi lend Tallinnasse saabumisega Talinnasse 23.02.  
Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!