fbpx

Oleme ühenduses:

Image Alt

Puhkus Miamis on alati hea mõte – linn, kus kunagi pole igav!

Puhkus Miamis on alati hea mõte – linn, kus kunagi pole igav!

1780€ in. kohta

Puhkus Miamis ja eelkõige Miami Beachil on kahtlemata üks põnevamaid unistuste sihtkohti kogu maailmas. Filmid, kuulsused ja glamuur käivad sõnaga Miami Beach kindlalt kaasas, kuid siin on nii palju enamat. Kuigi Miami ja Miami Beach on juriidiliselt  eri linnad, siis piirkonda tundma õppides on näha kui hästi linnad üksteist täiendavad.  

Piirkonda, mida kirjeldatakse ka kui “ainukest maailma suurlinna, mis algas fantaasiaga”, on aastaringselt mõnusa subtroopilise kliima, loodussõbraliku sadama ja suurepäraste randadega üks lemmiksihtkohti puhkuse veetmiseks.  Alates 1980ndate aastate lõpust on Miami aga ka Miami Beach enneolematult kasvanud ning on oma kuvandit muutes kujunenud rahvusvaheliseks finants- ja kaubanduskeskuseks. Ladina-Ameerika ja Kariibimere saarte lähedus on tuntav läbi ladinahõngulise linnapildi. Ühtlasi peetakse Miamit ja Miami Beachi Ladina-Ameerika ja Haiti kunsti piirkondlikuks keskuseks. 

Miami Beach on ka üks kõige fotogeenilisemaid kohti planeedil.

Art déco-teemalised hotellid, valge liivaga rannad, meeletu vaade ookeanile, kaunid pargid, kunstiinstallatsioonid – mida võiks veel soovida! Miami Beachil on sõna otseses mõttes võimatu teha halba fotot.

Kuigi pikad valged helesinise mereveega rannad on ehk Miami Beachi peamine vaatamisväärsus, on see siiski koht, millel on palju muudki pakkuda. Kuumuse eest saab põgeneda lähedal asuvasse Everglades’i rahvusparki. See on maailma üks suurimaid UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluvaid subtroopilisie märgalasid, mis pakub loodusseiklust soistel jõgedel. Saame paadiga kruiisida läbi lopsaka taimestiku ja kohata loomariigi eksootilisemaid esindajaid.

Key Westi – Florida osariigi lõunatipus asuv väike veneetsialik troopiline saar, vaid 140km kaugusel Kuubast. Saar on olnud läbi aegade pelgupaik piraatidele, kaluritele ja ühiskonna poolt kõrvale jäetud inimestele – aga ka aareteotsijate paradiis! Tänapäeval on Key West  oma ilu poolest väga hinnatud koht, mida saab näha päevase väljasõiduna Miamist.

Miami Beachilt Miamisse põigates on võimalik tutvuda Art Déco linnaosaga – fantaasiaküllane arhitektuuristiil, milles on kasutatud geomeetria põhikujusid – kuubikuid, kerasid, sirgeid jooni – ja rikastatud rohkete dekoratiivsete ornamentidega. Little Havana – ehk justkui minatuurne Kuuba, mis on Miami kõige tihedamini asustatud linnaosa. Elu Little Havanas koondub Calle Ochole, kus leidub Kuuba sigarite rullimisega tegelevaid käsitöölisi, kümneid Kuuba restorane ja isegi Kariibi mere rütmiga poode, mis kõik on ümbritsetud nostalgilise atmosfääri ja tugeva kohvilõhnaga.

Veeda lõbus päev Jungle Island loomapargis keset Miamit või nautige päeva kulgedes Ocean Drive’i kohvikute terrasse mööda, et nautida Miami South Beachi erilist atmosfääri.

 

 

Puhkus Miamis ei ole lihtsalt puhkus, vaid see on meeldejääv emotsioon!

 

Puhkus Miamis

South Beach

 

0 Reviews
 • Järgmised reisid
  13-23.11.2024 / 20.04 - 29.04.2025
 • Kestus
  Kohapeal 8 ööd

Reisikava

1
1. Päev
Väljalend Tallinnast varahommikul ja õhtuks jõuame Miamisse. Transfeer Miami South Beachi lähistel asuvasse hotelli ja aeg lõõgastumiseks. Puhkame peale pikka reisi - kes soovib saab esimese tutvuse linnaga juba teha, käia kuulsas Miami Beach rannas.
2
2. Päev
Päev omal käel piirkonnaga tutvumiseks ja lõõgastumiseks.  
3
3. Päev
Soovijatega võtame ette Miami Beachi tutvustava väljasõiduga (lisatasu eest). Päev saab alguse hotelli juurest väljasõiduga peale hommikusööki. Kulgeme mööda kuulsa Miami South Beachi promenaadi Art Déco linnaossa, kus omapärases stiilis meeleolukad ehitised oma kohati ülepakutud värvilahenduste ja dekoratsioonidega nii silmale kui meeleolule tuju tõstvalt mõjuvad - mis oligi Art Déco arhitektuuristiili esmane mõte - tõsta inimeste tuju peale suurt 1920ndate aastate majanduslangust. Päeva teises pooles sukeldume kariibimerelikku meeleollu ehk külastame linnaosa nimega Little Havana, mis kujutabki oma olemuselt justkui miniatuurset Kuubat - kariibide rütmid, Kuuba kohvi ja maitsed. Olenevalt grupi suurusest toimub ekskursioon kas eesti või inglise keeles, kuid koos eestikeelse reisijuhiga.  
4
4. Päev
Päev vastavalt oma soovile - nautige randa ja veetegevusi, kolage mööda Miami ja Miami Beachi tänavaid, külastage väikest loodusparadiisi keset Miami linna - Botaanikaaeda või Miami Zood (ei sisaldu hinnas). Tänavakunst, Food Truckid - elu tänavatel keeb ja igal hetkel midagi toimub.
5
5. Päev
Soovijatega väljasõit Evergaldes Rahvusparki (lisatasu eest) - üks suurimaid subtroopilisi märgalasid Ameerikas, mis on andnud inspiratisooni paljudele loodusdokumentaalidele, kuid samuti ka paljude krimisarjade kangelased käivad ohvreid just nendelt soistelt aladelt otsimas. Sõidame õhkpaadiga mööda jõgedelabürinti kruiisides, tuhides läbi pilliroo ja kõrkjasalu. Hoolsal jälgmisel kohtame sealseid eksootilise loomusega asukaid - krokodille, alligaatoreid, flamingosid, pehme kilbiga kilpkonni ja väga palju teisi metsiku ja niiske elupaiga asunikke - ühtekokku on siin loendatud üle mitmesaja erineva loomariigi esindaja. Olenevalt soovijate arvust toimub ekskursioon kas eesti või inglise keeles, kuid eestikeelse reisijuhiga.
6
6. Päev
Puhkus või tegevus vastavalt oma soovile
7
7. Päev
Hommikupoolik vaba. Õhtupoolikul soovijatel võimalus osaleda päikeseloojangu kruiisil (lisatasu eest), et näha kuidas päikeseloojang Miami linnalt paistab ning õhtune linnale iseloomulik tuledesära eemalt paistab.
8
8. Päev
Puhkus või tegevus vastavalt oma soovile
9
9. Päev
Pealelõunal alustame sõitu lennujaama poole, et alustada koduteed. Kõjujõudmine vastavalt lennugraafikule järgmisel päeval.  
HIND SISALDAB:
 • Lennupiletid Tallinn - Miami - Tallinn (vahemaanudmisega)
 • Majutus Miamis (2-kohalistes tubades)
 • Transfeer lennujaam - hotell - lennujaam
 • eestikeelse reisijuhi teenused
RAHA KULUB JUURDE:
 • toidukorrad
 • reisikindlustus
 • vajadusel ESTA registreerumine, 21USD/in
 • turismimaks hotellis
LISATASU EEST:
 • majutus üheses toas
 • väljasõidud
Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!