Oleme ühenduses:

Image Alt

JAMAICA – reggae ja päike

JAMAICA – reggae ja päike

2100€ 1950€ in. kohta

UUS SIHTKOHT! JAMAICA – reggae, elu Kariibidel ja päike!

Hind 1950€/in broneerides kuni 05.05 (tavahind 2100€/In)

Hinnas lennud + majutus koos hommikusöökidega Negrili rannaäärses hotellis + transfeer

 

Reisi kuupäevad 15.04.-25.04.25

Jamaica –  Kariibi mere südames asuv saareriik, mis on rikas oma kultuuri-, ajaloo- ja looduse poolest.  Jamaica on eelkõige kuulus oma rütmika reggae ja  roheliste troopiliste maastike poolest. Ning loomulikult kuulus Bob Marely.

Üks Jamaica kultuuri ikoonilisemaid aspekte on selle muusika, eriti reggae, mida populariseerisid üle maailma legendaarsed artistid nagu Bob Marley. Reggae hingestatud rütmid ja võimsad sõnumid armastusest ja ühtsusest on muutnud selle Jamaica vaimu ja vastupidavuse sümboliks. Siin on võimalik osaleda elavatel kontsertidel, külastada salvestusstuudioid või lihtsalt tantsida rannapeol.

Lisaks muusikale on Jamaica tuntud oma maitsva köögi poolest, eelkõige vürtsikas jerk. Saare kulinaaria pärand peegeldab selle mitmekesiseid kultuurilisi mõjutusi, sealhulgas Aafrika, India ja Briti omasid, mille tulemuseks on  maitsete ja vürtside sulam.

Loodusearmastajad leiavad siit eriilmelisi maastikke –  nii  uduseid Sinimägesid kui ka  puhta liivaga valged rannad. Saar on koduks ühelt poolt lopsakatele vihmametsadele, teiselt poolt kaskaadsetele koskedele ja  korallriffidele, pakkudes  võimalusi matkamiseks, linnuvaatluseks, snorgeldamiseks ja sukeldumiseks.

Ajalugu on siin sama värvikas kui selle maastikud, mille pärand on kujundanud põlisrahvaste Taino hõimud, hispaania konkistadoorid, Aafrika orjad ja Briti koloniaalajast valitsemine. Ajaloolised paigad nagu Port Royal, kunagi tuntud kui “maailma kõige pahelisem linn”, ja Rose Halli suur maja, millel on kummitavate kummituste lood, pakuvad põnevaid pilke Jamaica minevikku.

Oma reisil peatume Jamaica kõige kuulsamal rannal Negrilil, kus on ilusat liivast rannajoont pikalt, millest ka ranna nimetus Seven Mile Beach (7 miili rand).

Negril Beach on üks Jamaica kõige kuulsamaid ja kaunimaid rannaid, mida tuntakse oma pehme liiva ja kristallselge merevee poolest. Sellel kauni päikeseloojangu rannal on ka lai valik tegevusi alates päikese nautimisest  ja ujumisest kuni veespordi ja mereelu uurimiseni. Siin on lõõgastav  atmosfäär, rikkalikke mereande pakkuvad restoranid ning elavat muusikat ja kohalikku kultuuri.

“Out of Many, One People”

 

Kon Tik Reisid korraldab eksootilistesse ja troopilistesse sihtkohtadesse GRUPIREISE, mis tähendab, et me broneerime ette kindla arvu kohti hotellides, lennuliinidel ja muul transpordil.
Meie Wow-pakkumiste (grupireiside) erakordselt soodsad hinnad on võimalikud tänu sellele, et broneerime oma kohad – grupid – väga pikalt ette. Meie partnerid sihtkohtades ja laiemalt reisiteenuste sektoris toetavad soodsat hinnakujundust just pikemaajalise reisiplaneerimise ja eelbroneerimise korral. Selline strateegia võimaldab meil säilitada taskukohaseid hindu ka meie klientidele eeldusel, et reis broneeritakse pikalt ette (ja tasutakse esmane osamakse).
Reisiteenuste hinnad on teatavasti dünaamilised ja muutuvad aja jooksul vastavalt lennuki või hotelli täituvusele ning sellele, kui palju aega on jäänud reisi alguseni. Tavaliselt hinnad tõusevad, kui reisi kuupäev läheneb. Ka KonTiki reiside hinnad muutuvad ajas, mida lähemale reis jõuab, seda kallimaks see muutub. Soodsaima hinna tagab reisi pikalt ette broneerimine.

 

 

Vaata ka meie teisi Kariibimere reise:

Curacao ja Aruba

Dominikaanid

Miami ja Bahama

Mehhiko Riviera

Barbados

0 Reviews
  • Järgmised reisid
    15.04.-25.04.25
Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!