fbpx

Oleme ühenduses:

Image Alt

Phuket, Tai

Phuket, Tai

1599€ in. kohta

PHUKET

kohapeal 10 ööd Karon Beachil.

1599 eu/inimene

Hinnas lend + majutus 10 ööd rannahotellis Karon Beachil  + transfer

Reisi kuupäevad 11.-23.03.25

 

Phuket on Tai suurim saar ja üks populaarsemaid turismisihtkohti Kagu-Aasias. Selle kaunid liivarannad, selge veega lahed ning mitmekesine kultuuriline pärand meelitavad igal aastal miljoneid külastajaid üle kogu maailma. Saar pakub mitmekülgset valikut tegevustest alates veespordist kuni ajalooliste templite külastamiseni ning ööelu nautimiseni.

Patong Beach on Phuketi kõige tuntum piirkond, kus leidub arvukalt baare, restorane ja ööklubisid. Samas leiab saarel ka vaiksemaid ja rahulikumaid alasid nagu näiteks Kata ja Karon Beach.  Lisaks rannapuhkusele pakub Phuket ka võimalusi seiklusteks, nagu džunglirännakud, elevantidega kohtumised ja sukeldumine imelise mereelustiku vaatlemiseks. Olenemata sellest, kas otsite seiklusi või lihtsalt lõõgastavat puhkust, pakub Phuket midagi igale maitsele.

 

Broneerimiseks palume saata reisijate täisnimed ja sünniajad. Sooduspakkumise maksetingimused on järgmised: – reisi broneerides, samal päeval 650 eur/inimene ja 2 kuud enne reisi ülejäänud reisiraha.

 

Täpsem lennuinfo ja majutus info@kontiki.ee või tel 5626 8377

 

Kon Tik Reisid korraldab eksootilistesse ja troopilistesse sihtkohtadesse GRUPIREISE, mis tähendab, et me broneerime ette kindla arvu kohti hotellides, lennuliinidel ja muul transpordil.
Meie Wow-pakkumiste (grupireiside) erakordselt soodsad hinnad on võimalikud tänu sellele, et broneerime oma kohad – grupid – väga pikalt ette. Meie partnerid sihtkohtades ja laiemalt reisiteenuste sektoris toetavad soodsat hinnakujundust just pikemaajalise reisiplaneerimise ja eelbroneerimise korral. Selline strateegia võimaldab meil säilitada taskukohaseid hindu ka meie klientidele eeldusel, et reis broneeritakse pikalt ette (ja tasutakse esmane osamakse).
Reisiteenuste hinnad on teatavasti dünaamilised ja muutuvad aja jooksul vastavalt lennuki või hotelli täituvusele ning sellele, kui palju aega on jäänud reisi alguseni. Tavaliselt hinnad tõusevad, kui reisi kuupäev läheneb. Ka KonTiki reiside hinnad muutuvad ajas, mida lähemale reis jõuab, seda kallimaks see muutub. Soodsaima hinna tagab reisi pikalt ette broneerimine.

 

0 Reviews

Reisi sihtkoht

Klientide kogemused

0.0

Overall 0

Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!