fbpx

Oleme ühenduses:

Image Alt

TROOPILINE RANNAPUHKUS KEENIAS DIANI BEACHIL JUUNIS

TROOPILINE RANNAPUHKUS KEENIAS DIANI BEACHIL JUUNIS

1590€ in. kohta

Rannapuhkus Keenias kõige kuulsamal rannal – Diani Beachil  otse India Ookeani ääres!

Hinnas lennud + majutus 4* otse India Ookeani ääres  9 ööd koos hommiku- ja õhtusöökidega ja transfeer vaid 1590 eur/inimene.

Hind 2-12 aastasel lapsele majutudes vanematega ühes toas 1100 eur, ühese toa lisatasu 420 eur.

Reisi kuupäevad

5.-16.06.25

Majutus on kahestes tubades koos hommiku- ja õhtusöögiga.

Oleme selles hotellis aastaid käinud, majutus on väikestes majakestes-bungalotes, igas majas on paar tuba. Hotell asub otse India ookeani ääres ja on suure aiaga Keenia kõige kuulsamal ranna Diani Beachil.

Pakume ka kohapeal väljasõite, tuure nii merle kui ka safarisid. Kohapeal on ka meie oma eesti reisijuht.

Reisi broneerimiseks palume saata reisijate täisnimed nii nagu passis kirjas on ning sünniajad ning kuidas soovite majutuda ning vastu saadame reisi broneermisisarve, mis on 650 eur/inimne. Ülejäänud reisiraha tasumine on 2 kuud enne reisi.

Puhkus troopilisel Keenia rannikul – Diani Beach. India ookean ja pikad valge liivaga rannad. Kohalik elu-olu – suahiili rannik, segu  Aafrika, Araabia ja India kultuurist. Keenia on oma mitmekesisuses põnev sihtkoht ning ilusad India ookeani rannad on tõelised maiuspalad troopika janusele põhjamaalasele.

 

Diani Beach on Keenias India ookeani rannikul piirkond, mis asub umbes  30 km kaugusel Mombasast. Diani Beach on tuntud oma kaunite valgete liivarandade, türkiissinise vee ja troopilise taimestiku poolest ning on aastaid olnud  populaarne turismisihtkoht. Diani on üks kaunimaid randu Keenias -palmidega ääristatud, kilomeetreid pikk, valge liivaga, sooja 0okeaniveega ranna-ala. Lisaks puhkusele, teeme  siit ka  päevase väljasõidu Wasini saarele, sõidame koahliku laeva – dhowga ning snorgeldame korallrahul.  Tutvume ka kohaliku kultuuriga. Lisaks  sooja merevee ja basseini nautimisele saame kohapeal huvilistele lisaks organiseerida muid põnevaid väljasõite või tegevusi. Diani on ka hea koht kas alustada või harrastada kite surfamist.

Diani Beachil on ka palju restorane, baare ja kauplusi. Võimalusi nii meelelahutuseks kui ka kohaliku käsitöö ostmiseks.

Kliima on  siin aastaringselt troopiline päeval 30C ringis ja öösel u 22 C.

Keenia rannapuhkus

0 Reviews
  • Järgmised reisid
    5-16.06.2025

Reisi sihtkoht

Klientide kogemused

0.0

Overall 0

Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!