fbpx

Oleme ühenduses:

Image Alt

Suur safari ringsõit Keenias

Miljonite loomade ränne Masai Maras

Suur safari ringsõit Keenias

3600€ in. kohta

SAMBURU-NAKURU-MASAI MARA- AMBOSELI –
4 omanäolist safari piirkonda ja SUUR LOOMADE RÄNNE MASAI MARAS- miljonid gnuud ja sebrad värske rohu otsinguil.

Maiuspala reisihuvilisele, kellel on alati kaasas pika toruga fotoaparaat ning kelle üheks lemmiktegevuseks on olnud National Georgaphicu loodusfilmide vaatamine.

Reis on puhtalt orienteeritud Keenia erinevatele safari piirkondadele, ajal, mil ka Masai Maras peaks suure tõenäosusega olema igaaastane loomade ränne.

Samburu on rikkalik oma loomastiku ja. taimestiku poolest. Toredaid vaateid ja vaatemänge pakub ka siit läbi voolav jõgi Ewaso Ngiro. Ja kui keegi on kunagi lugenud Joy ja George Adamsoni poolt kirjutatud raamatud “Vabana sündinud” lõvipreilist Elsa, siis raamatu tegevuspaik on just siin.

Lisaks loomade rändele on Masai Mara ka koht, kus peaagu kindlasti on võimalik näha suurt viisikut ning suuri kaslasi. Miljonid gnuud, sebrad ja antiloobid rändavad läbi aasta ringiratast läbi Serengeti- Masai Mara ökosüsteemi järgnedes vihmadele, mis panevad värske rohu kasvama ja nii on see toimunud juba tuhandeid aastaid . Loomade rände üheks kõige vaadeldumaks hetkeks on gnuude ja sebrade poolt Mara jõe ületamine. Millal täpselt loomad otsustavad draamatilist jõge ületada, on raske ette teada, kuid see kestab nädalaid ning tavaliselt on juulist- augusti lõpuni.

Nakuru järve rahvuspark on üks Suure Riftioru järvedest, asudes ligi 1500 m kõrgusel merepinnast ning pakkudes lisaks arvuaktele siin elavatele loomadele ning roosadele flamingodele ka imeilusaid vaateid. Siin on ka suur tõenäosus näha ninasarvikuid.

Amboseli – eelkõige tullakse siia siinsete suurte elevandikarjade ja taamal näha oleva majesteetliku Kilimanjaro vaate tõttu.

Ja hetkel, kui reisilisis veel vähe, saab palju külastatud safarialasid nautida suuremas üksilduses. Majutused safariparkides ilusates safarilodgedes. Heameelega saadame lisainfo mailile.

0 Reviews

Reisikava

1
1.päev
Lend Tallinn - Nairobi, saabumine Nairobisse hilisõhtul, majutus Nairobis
2
2 päev
Nairobi- Samburu Varahommikul hommikusöök hotellis. Sõit Samburu safaripiirkonna poole. Sõit kestab u 5-6 h sõltuvalt teeoludest. Saabumine lodge, hiline lõuna ja pärastlõunal safari Shabas/Samburus.
3
3.päev
Hommikusöök lodges, terve päev safaril koos piknik lõunaga. Majutus ja õhtusöök Samburu lodges.
4
4.päev
Samburu - Nakuru järv Hommikusöök lodges ning seejärel sõit Nakuru Rahvusparki. Nakuru järv on madala ja leeliseline, mis meelitab ligi tuhandeid roosasid flamingosid. Pärastlõunal rahvuspargis safari. Majutus Nakuru järve ääres
5
5.päev
Nakuru – Maasai Mara Sõidame Masai Marasse. Masai Mara on õigustatult Aafrika üks kuulsamaid rahvusparke, mille loomade suur arvukus tõmbab aastas ligi tuhandeid turiste. Juulis-augustis peaks siin olema gnuude rände kõrghooaeg. Pärastlõuna möödub safaril.
6
6.päev
Maasai Mara Terve päeva veedame Maasai Maras. Keskendume loomade rändele ja kui on toimumas ka Mara jõe ületus, siis kindlasti veedame seal suure osa päevast.
7
7.päev
Maasai Mara Terve päev Masai Maras
8
8.päev
Masai Mara - Nairobi Hommikupoolikul viimane safari Masai Maras ja seejärel sõit Nairobisse, kuhu jõuame õhtuks. Majutus Nairobis.
9
9.päev
Nairobi- Amboseli Pärast hommikusööki asume teele Amboseli Rahvsuparki, kuhu jõuame lõuna paiku. Majutus safrailodge ja pärastlõunane safari Amboselis
10
10.päev
Amboseli Terve päev Amboselis. Majutus õhtul Ambseli lodges
11
11.päev
Amboseli -Nairobi Hommikusöök ja varajane safari , seejärel sõit Nairobisse tagasilennuks Tallinnasse
12
12.päev
Saabumine Tallinnasse
Hind 3600 eur/inimene
Hind sisaldab:
  • Rahvusvahelised lennud  Tallinn – Nairobi-Tallinn
  • Majutus kahestes tubades koos kogu toitlustamisega safarilodgedes
  • kõik  tegevused vastavalt programmile, kõik safarid
  • kohapealsed giidid
  • pargitasud
  • kohapealne transport
 Lisakulud on :
- viisa 50 usd inimene
- toitlustus, mis ei ole safarilodges
- kulutused jookidele, mis ei kuulu hinna sisse safarilodgedes
- jootrahad kohalikele giididele
Keeniasse sisenemiseks on vaja lisaks kehtivale passile ja onlines tehtud viisale ka negatiivne PCR covid  test. Tagasitulemiseks on samuti vaja teha kohapeal PCR test, mille kulu on u 70 USD
Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!