Meist

Mis on Kon Tiki?

Kon Tiki ekspeditsioon on XX sajandi avastuste loos stambivaba suhtumise ja julguse sümbol. Norra etnograaf ja maadeuurija Thor Heyerdahl tõestas väga erilisel viisil oma teooriat, et juba iidsetel aegadel oli olemas side Vaikse Ookeani saarte ja Lõuna Ameerika vahel. Selle tõestamiseks ehitas ta algelise balsapuust parve ja seilas 1946-1947 aastal 101 päeva koos väikese meeskonnaga Peruust Prantsuse Polüneesiasse. Oma parve ja ka kogu ekspeditsiooni nimetas ta Inkade päikesejumala Kon Tiki järgi.
kontiki parv
Thor Heyerdahl näitas, et maailma avastamiseks ja mõistmiseks on vaja pigem julgust ja avatud meelt kui armeed või armaadat.

Kon Tiki nimi sümboliseerib meile avatust maailma suhtes ja julgust proovida uusi asju.

Aegajalt palume ka Sinul, hea reisija, mõneks hetkeks välja astuda  oma mugavustsoonist – näitame milline näeb välja külakool Amzonases ja Arushas, sõidame pisut Peruu ühistranspordiga, magame dzunglis võrkkiiges.  Sellised nii mõnegi inimese jaoks julged sammud on tekitanud momente, mida meenutatakse veel heal meelel aastaid.

Kon Tiki Reisid on laevaks, mis kannab Sind põneva horisondi taha.

P.S. meil ei ole ühtegi parvega reisi:)

Kon Tiki Reisid

Kon Tiki Reisid sai alguse 2007 aastal. Firma loojad Kristine ja Martin olid mõnda aega elanud erinevatel maadel ja mandritel ning jõudnud tõdemusele, et kaugest maast tekib palju laiem arusaam, kui oled seal ka elanud. Kristine räägib oma kogemusest: “Aafrika elu ja inimesi mõistad ning näed hoopis teisiti, kui oled seal 2 aastat elanud.”

Meil on kindel veendumus, et teades nö siseinfot ja hoides grupi suuruse väikesena,  suudame ka oma klientidele pakkuda põnevamaid ja huvitavamaid reise.

Kristine AafrikasKristine on sellest ajast peale jäänud Kon Tiki mootoriks.

Oma väikese meeskonnaga suudame pakkuda personaalset lähenemist ja arvestada reisijate erisoovidega.

Head maadeavastamist!

Kristine Hammerberg

 

Võtke meiega ühendust +372 56268377     info@kontiki.ee

Ole kursis põneva reisiinfoga

Pane siia oma meiliaadress ja oled toimuvaga kursis,Liitu uudiskirjaga!