fbpx

Oleme ühenduses:

Image Alt

Filipiinid – puhkus troopilisel Boholil

Filipiinid – puhkus troopilisel Boholil

1899€ in. kohta
24.11.-9.12.24 / 7.03.-19.03.25

FILIPIINID – TROOPILINE PUHKUS BOHOLI SAAREL

Hinnas :Lennud + majutus + transfer 

Kuupäevad

24.11.-8.12.24

7.03.-19.03.25

Majutus Boholil Panglaol kõige kuulsamal rannal Alona Beach. Majutus kahestes tubades koos hommikusöökidega.

Hind alla 2 aastasele lapsele ilma oma istekohata lennukis 250 eur

HIND 2-12 aastasele lapsele, kes jagab tuba vanematega 1499

Ühese toa lisatasu  390 eur

Maksetngimused:

Reisi soodushinnaga broneerides on broneerimisosa 650 eur/inimene reisiarvest tasumise tähtaeg 24h , ülejäänud reisiraha tasumine 2 kuud enne reisi.

Reisil on kaasas ka eesti reisijuht, pakume ka kohapeal väljasõite ja tuure lisatasu eest.

Filipiinid on imeline  reisisihtkoht – Riik koosneb enam kui 7 000 troopilisest saarest, mis pakuvad suurepäraseid võimalusi rannapuhkuseks, sukeldumiseks, snorgeldamiseks ja muudeks veealusteks tegevusteks. Kuid Filipiinidel on muudki kui merelised tegevused. Siinne lopsakas troopiline loodus pakub silmailu ja põnevaid kohti avastamiesks.  Samuti on siin   mitmeid kultuurilisi vaatamisväärsusi, nagu UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluvad ajaloolised linnad ja iidse kultuuri jäljed. Näiteks võib  Baroque Hispanic kirikuid, ajaloolised  kindlused  ning vanad  kloostrid  ja kalmistud.

Filipiinide köök on samuti põnev ja väärt proovimist, see on segu mitmest erinevast kultuurist, sealhulgas Hispaania, Hiina ja Malai kultuuridest. Kohalik toit on sageli väga vürtsikas ja tugevate maitsetega, siin kasutatkse palju mereande ja troopilisi puuvilju.

Huvilised saavad matkata   läbi džunglite, külastada vulkaanilisi saari, käia vaalavaatlusel ja kohtuda põlisrahvaste hõimudega.

Kokkuvõttes on Filipiinid kaunis ja mitmekülgne sihtkoht, kus on midagi igale reisihuvilisele.

 

Meie seekordne reis viib meid Boholi saarele. kus veedame 11 päeva Panglao saare rannaäärses hotellis ning, kust soovijatele pakume erinevaid põnevaid väljasõite. Panglao  on tuntud oma kaunite valge liivaga randade ja sukeldumiskeskuste poolest.

 

Bohol on üks Filipiinide saartest, mis asub Visayase saarestiku keskosas. Saar on suuruselt umbes 4 821 ruutkilomeetrit, mistõttu  kuulub saar suuruselt kümne suurema saare hulka Filipiinidel. Boholil on rikkalik loodus ja kultuuripärand. Saar on tuntud oma kaunite randade, troopiliste metsade, maaliliste jõgede ja koskede  ning maailmakuulsa Chocolate Hills’i poolest. Lisaks on Boholil palju ajaloolisi paiku, nagu näiteks Filipiinide vanim kirik – Baclayoni  ja barokne Loboci kirik. Bohol on tõeline paradiis, kus  kus nautida lõõgastavat puhkust ja avastada Filipiinide looduse ja kultuuri rikkalikku mitmekesisust.

Peale lõõgastava puhkus pakub Bohol ka mitmeid erinevaid väljasõitude võimalusi:

Panglao saar – Boholi lähedal asuv Panglao saar on tuntud oma kaunite randade ja sukeldumiskeskuste poolest. Saate veeta päeva nautides valgeid liivarandu, ujumist ja snorgeldamist.

Mida teha Boholil:

 1. Unikaalsed maastikud: Boholil on palju unikaalseid maastikke, nagu näiteks Chocolate Hills ehk “šokolaadi mäed”, mis on kujunenud ümmargustest mäetippudest. Samuti on saarel imelised koopad ja maalilised jõed.
 2. Tuntud loomad: Boholil elab tarsier -väike loomake, kes on tuntud oma suurte silmade ja armsa välimuse poolest. Tarsier on saanud Boholi sümboliks ning neid võib kohata looduskaitsealadel.
 3. Valged rannad: Boholi saarel on palju ilusaid valge liivaga randu, mis sobivad päevitamiseks ja lõõgastumiseks.
 4. Kultuuripärand: Boholil on pikk ajalugu ja kultuuripärand, mida võib kogeda läbi traditsioonilise tantsu, muusika ja käsitöö. Samuti on saarel palju ajaloolisi paiku ja mälestusmärke, mis annavad aimu sellest, milline oli elu Boholi minevikus.
 5. Aktiivne turism: Boholil on palju erinevaid seiklusturismi pakkuvaid teenuseid  – sukeldumine, snorgeldamine, ratsutamine ja palju muud. Bohol on populaarne sihtkoht nii perepuhkuseks kui ka romantiliseks reisiks.
 6. Loboci jõgi –  paadisõidud mööda troopilist  Loboci jõge nautimaks  maalilisi vaateid. Saab  külastada ka  kohalikke kalurikülasid ning imetleda vaalakujulisi kaljujooniseid.

 

Väga populaarsed on ka kõikvõimalikud merega seotud tegevused. Lisaks snorgeldamis- ja sukeldumistuuridele saab siin  ka käia erinevatel väikesaartel päevastel väljasõitudel – nn island hoppingul. Ka selleks pakub Bohol palju võimalusi, näiteks

 

 1. Balicasag saar: Balicasag asub Panglao saare lähedal ja on tuntud oma korallriffide ja sukeldumisvõimaluste poolest. Seal on palju erinevaid mereelukaid ja kaunid korallid.
 2. Virgin Island: Virgin Island on ilus väike saar, mis asub Boholi ranniku lähedal. Saare ümbritsevad kristallselge vesi ja valged liivarannad. Seal saab ujuda, päevitada ja nautida mereanniroogi.
 3. Pamilacan saar: Pamilacan saar asub Boholist lõunas ja on tuntud oma delfiinivaatlusreiside poolest. Seal on ka ilusad rannad ja sukeldumisvõimalused.
 4. Cabilao saar: Cabilao saar asub Boholist läänes ja on tuntud oma mangroovimetsade, korallriffide ja sukeldumisvõimaluste poolest. Seal on ka palju mereelukaid ja kohalikku kultuuri.

 

0 Reviews
 • Järgmised reisid
  24.11.-9.12.24 / 7.03.-19.03.25
Hind sisaldab:  
 • lennud Tallinn- Bohol ja tagasi
 • majutus Boholil Panglao saarel kahestes tubades koos hommikusöökidega
 • transferid lennujaamast hotelli ja tagasi
 • eesti reisijuht
Raha kulud juurde
 • reisikindlustus
 • kohapealne toitlustus v.a. hommikusöögid
 • väljasõidud ja tuurid
 
Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!