fbpx

Oleme ühenduses:

Image Alt

Aastavahetusreis muinasjutulises Omaanis

Aastavahetus liivadüünidega kõrbes

Aastavahetusreis muinasjutulises Omaanis

3250€ in. kohta

Suurte liivadüünidega kõrb, mäed, vadid, India ookean ja maailma kõige külalislahkemad omaanid. Parfüümide ja vürtside lõhnad, kaetud naised ja turbanites mehed. Muinasjutuline Omaan.
Aastavahetus müstiliste liivadüünidega kõrbes.

0 Reviews
  • Järgmised reisid
    27.12.2024-07.01.2025

Reisikava

1
1.päev
väljalend Tallinnast 27.12 ja 28.12 saabumine Omaani pealinna Muskatisse
2
2. päev
Tere tulemast Omaani - Salam aleikum - araabiapärane tervitus - rahu olgu sinuga! Majutus hotelli, puhkus ja esimesed tutvused Muskatiga
3
3.päev
Päev Muskatis- tutvus ilusa valge linnaga mere ja mägede vahel - sultan Qaboosi mošee, turg, imeilus ooperimaja, mereäärne promenaad. Esimesed tutvused kohalike araabia kommetega.
4
4.päev
Alustame oma Omaani ringsõiduga 4*4 dziipidega. Enamasti on Omaani maanteed imeheas korras, kuid sõidame ka kohtadesse, kuhu pääseb vaid 4*4 sõidukitega. Sõidame mägede poole Omaani vana pealinna Nizwasse. Nizwa vanalinn, Jabreeni kindlus, Bahla. Nizwa on ka kuulus oma datlikasvatuste poolest. Ööbime Nizwas
5
5.päev
Sõidame Nizwast mägedesse - imelised vaated ja mägikülad. Majutume mägihotellis vaatega kanjonile.
6
6.päev
Sõidame mägedest kõrbesse nimega Wahiba Sands. Jõudes kõrbe piiril olevasse linnakesse vähendame rõhku oma 4*4 auto rehvides ning algab sõit liivadüünidel. Pärastlõunaks jõuame oma majutuspaika beduiini stiilis telkidega kõrbelaagris. Laager on kõigi mugavustega. Vanaasta õhtu saadame ära koos beduiinimuusikutega:)
7
7.päev
Päev kõrbes - soovijad saavad teha sõidud kaamelitega liivadüünide vahel (lisatasu eest) või proovida motoriseeritud sõidukeid(lisatasu eest). Imelised võimalused fotograafidele või muidu imetlejatele:)
8
8.päev
Sõidame läbi kõrbe mere poole. Pärastlõunal jõuame mere äärde Ras al Haddi. Siin käivad ka viit erinevat liiki merekilpkonnad rannas munemas. Aastavahetus ei ole küll selleks kõrghooaeg, kuid kilpkonni võib sellegipoolest näha. Majutume mereäärses kohaliku hõnguga toredas kuurortis.
9
9.päev
Päev Ras al Haddis puhkuseks, paadiga merel sõiduks, mere ääres jalutamiseks, ujumiseks jne
10
10.päev
Hommikul alustame sõitu Muskati poole, teele jääb kuulus dhowde ehituslinn Sur, mõned vadid ja kindlasti veel midagi põnevat. Õhtuks jõuame Muskatisse. Majutus Muskatis.
11
11.päev
Muskat - vaba päeva. Majutume mereäärses hotellis linnas - kes soovib saab jätkata rannapukust, kes soovib saab tutvuda veel põneva Muskati linnaeluga.
12
12.päev
Muskat- viimane võimalus osta kaasa imekauneid araabia suveniire- parfüüme, vaipu, peent käsitööd:) Hilisõhtul tagasilend Tallinnasse
13
13.päev
Saabumine Tallinnasse

Hind 3250 eur/inimene sisaldab:

  • Lennupiletid - Tallinn-Muskat-Tallinn
  • Majutused kahestes tubades koos hommikusöökidega, mägedes, kõrbes ja Ras al Haddis koos õhtusöögiga
  • Transport  4*4 dziipides koos kohalike inglise keelt rääkivate giid/autojuhtidega, sissepääsud  ja programm vastavalt kirjeldatule
  • Eesti keelne reisijuht 24 h

NB!  Üksi reisiva inimese puhul lisandub tavahinnale ühese lisatasu.

 
Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!