Vaata pilte

Aastavahetusreis muinasjutulises Omaanis

Aastavahetus liivadüünidega kõrbes

26.12.2021-07.01.2022
Aastavahetus liivadüünidega kõrbes

 

Suurte liivadüünidega kõrb, mäed, vadid, India ookean ja maailma kõige külalislahkemad omaanid. Parfüümide ja vürtside lõhnad, kaetud naised ja turbanites mehed. Muinasjutuline Omaan.

Aastavahetus müstiliste  liivadüünidega kõrbes. 


Tel:55668899

Vaata ka meie Keenia aastavahetusreisi

Reisikava

26.12 väljalend Tallinnast ja 27.12 saabumine Omaani pealinna Muskatisse

27.12 Tere tulemast Omaani - Salam aleikum - araabiapärane tervitus - rahu olgu sinuga!

Majutus hotelli, puhkus ja esimesed tutvused Muskatiga

28.12. Päev Muskatis- tutvus ilusa valge linnaga mere ja mägede vahel - sultan Qaboosi mošee, turg, imeilus ooperimaja, mereäärne promenaad. Esimesed tutvused kohalike araabia kommetega.

29.12.

Alustame oma Omaani ringsõiduga 4*4 dziipidega. Enamasti on Omaani maanteed imeheas korras, kuid sõidame ka kohtadesse, kuhu pääseb vaid 4*4 sõidukitega. Sõidame mägede poole  Omaani vana pealinna Nizwasse. Nizwa vanalinn, Jabreeni kindlus, Bahla. Nizwa on ka kuulus oma datlikasvatuste poolest. Ööbime Nizwas

 

 

30.12. Sõidame Nizwast mägedesse - imelised vaated ja mägikülad. Majutume mägihotellis vaatega kanjonile.

31.12. Sõidame mägedest kõrbesse nimega Wahiba Sands. Jõudes kõrbe piiril olevasse linnakesse vähendame rõhku oma 4*4 auto rehvides ning algab sõit liivadüünidel. Pärastlõunaks jõuame oma majutuspaika beduiini stiilis telkidega kõrbelaagris. Laager on kõigi mugavustega. Vanaasta õhtu saadame ära koos beduiinimuusikutega:)

 

 

 

1.02. Päev kõrbes - soovijad saavad teha sõidud kaamelitega liivadüünide vahel (lisatasu eest) või proovida motoriseeritud sõidukeid(lisatasu eest). Imelised võimalused fotograafidele või muidu imetlejatele:)

omaani kaamelid

 

omaani safari

2.01. sõidame läbi kõrbe mere poole. Pärastlõunal jõuame mere äärde Ras al Haddi. Siin käivad ka viit erinevat liiki merekilpkonnad rannas munemas. Aastavahetus ei ole küll selleks kõrghooaeg, kuid kilpkonni võib sellegipoolest näha. Majutume mereäärses kohaliku hõnguga toredas kuurortis.

3.01. Päev Ras al Haddis puhkuseks, paadiga merel sõiduks, mere ääres jalutamiseks, ujumiseks jne

 

4.01. Hommikul alustame sõitu Muskati poole, teele jääb kuulus dhowde ehituslinn Sur, mõned vadid ja kindlasti veel midagi põnevat. Õhtuks jõuame Muskatisse. Majutus Muskatis.

 

 

5.01. Muskat - vaba päeva. Majutume mereäärses hotellis linnas - kes soovib saab jätkata rannapukust, kes soovib saab tutvuda veel põneva Muskati linnaeluga.

6.01. Muskat- viimane võimalus osta kaasa imekauneid araabia suveniire- parfüüme, vaipu, peent käsitööd:) Hilisõhtul tagasilend Tallinnasse

 


7.01 Saabumine Tallinnasse

Hind : 3200 eur/inimene

Hind sisaldab:

Lennupiletid - Tallinn-Muskat-Tallinn

Majutused kahestes tubades koos hommikusöökidega, mägedes, kõrbes ja Ras al Haddis koos õhtusöögiga

Transport  4*4 dziipides koos kohalike inglise keelt rääkivate giid/autojuhtidega ,sissepääsud  ja programm vastavalt kirjeldatule 

Eesti keelne reisijuht 24 h

Ole kursis põneva reisiinfoga

Pane siia oma meiliaadress ja oled toimuvaga kursis,Liitu uudiskirjaga!