Oleme ühenduses:

Envisionfestival, mis see on?

Costa Ricas leiab aset kuuendat aastat järjest festival, kus esikohal ökoteadlikkus, eneseareng, jooga ja muud praktikad ning hea muusika, kunstiinstallatsioonid, erinevad perfoomansid, loengud ning töötoad.

Festival toimub maagilises edelaosas, kus vihmametsadega kaetud mäed kukuvad sooja Vaiksesse ookeani ja kus iga metsatukk peidab endas värskendavat koske. Ideaalne paik, et tegeleda enese otsimise ja arendamisega.

„Mina lõin festivalil vabatahtlikuna kaasa aastal 2012, see oli üks põnev elamus, kasulikkude töötubade, omanäoliste ja sõbralike inimestega ning väga väga paljude allavaatavate koera harjutustega:) Kel festivalipass olemas, saab kaasa lüüa nii paljudes jooga töötubades kui soovi on ja neid jagus igasse päeva rohkem kui kaasa lüüa jaksasin,“ räägib meie Costa Rica reisijuht Andra.

Festivali teemadeks on nii permakultuur, loodustsäästev eluviis, spirituaalne areng jms. Korraldajad tagavad, et kõik treenerid ja muud õpetajad on sertifitseeritud ja oma ala spetsialistid. Spetsialistid ja tõelised talendid on ka muusikud, kes annavad kontserte päikesetõusuni välja.

„Kõik see toimub vaid mõned meetrid soojast ookeanist, kus vahepeal suplemas käia. Nälga ei peaks ka keegi jääma, sest tervislikku toitu jagub ka taimetoitlastele, mis muidu Kesk-Ameerikas kõige lihtsamini kättesaadav pole“, lisab Andra.

Festival toimub sel aastal 25.02-28.02 (ehk siis 29.veebruari varajaste hommikutundideni). Kel soov, saab festivalikülastuse kombineerida meie 1.märtsil algava ringreisiga.

Festivalipassid saavad tavaliselt enne ürituse algust välja müüdud, seetõttu, kel huvi, soovitame pass soetada esimesel võimalusel. Kel soov, saab organiseerimise vaeva ka meie kanda jätta. Võimalik on festivalikülastus ettevõtta ka meie reisijuhiga küll aga tuleks arvestada, et festivali keel on inglise keel ja joogatundidest ja töötubadest maksimumi saamiseks on inglise keele oskusest suur abi. 4-päevase passi hind alates 310USD (sisaldab kõiki töötubasid ja joogatunde ning kontserte) Soovijad saavad telkida, telkla hinnad 4 päevaks 75(1 in.) – 95 (2in) aga saadaval on limiteeritud koguses VIP pakette koos majutuste hotellis jm. hüvedega. Vaata täpsemalt siit.

Illustratiivse foto autorigused: www.alchemyartscollective.com.

Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!