fbpx

Oleme ühenduses:

Saage tuttavaks: Rene Rässa, meie reisijuht Teravmägedes

Rene on mees, kes ei pelga jäist arktilist õhku ega ütle ära ka seiklustest Aafrika kõrbekuumuses. Matkamisega on ta seotud olnud terve elu ning nüüd viib ta Teravmägedele seiklema ka huvilisi Eestist.

Milline matk/rännak on olnud siiani see kõige ägedam?Rene

Ilmselt väikese sõpruskonnaga 50­päevane reis Aafrikasse vana nõukogude­aegse UAZ bussiga. Jõudsime selle vana autoga Tallinnast Malisse. Teele jäi kõike, alates lõbusast aastavahetusest Aafrikas, lõpetades automaatidega relvastatud teeröövlitega.

Sinu unistuste sihtkoht?

Liiga lihtne vastata – loomulikult Antarktika:)

Palun kirjelda paari lausega oma suhtest Teravmägedega.

Teravmägedel valitsev tühjus ja karmus sunnib inimest vaatama enda sisse sügavamalt ja sunnib mõtisklema nii enese kui ka ümbritseva olemuse üle suuremas plaanis, kui tavapäraselt harjunud.

Ilmselt see on see „miski“, mis on jätnud minule niivõrd sügava sideme Teravmägedega. Sisuliselt sarnast on öelnud ka kõik inimesed, kellele on mul olnud au seda jää ja lume kuningriiki tutvustada.

Miks või kes võiks sinuga Teravmägedesse tulla?

Kõik, kellel on loodushuvi ja keda ei kohuta ümbritseva looduse karmim pale, kui harjutud. Tulla võiks need, kel meeldib tunda seda, et oled sõna otseses mõttes maailma lõpus.

 

Vaata ka meie Teravmägede reisikirjeldust.

Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!