Oleme ühenduses:

Image Alt

Roheneemesaared – päikeseline Sal – UUS SIHTKOHT!

Roheneemesaared – päikeseline Sal – UUS SIHTKOHT!

1790€ 1690€ in. kohta
5.11.-15.11.24

UUS SIHTKOHT! ROHENEEMESAARED –  PÄIKESELINE SAL

Hind broneerides kuni 29.04 1690 eur/inimen (tavahind 1790)

Reisi kuupäevad  5.11.-15.11.24

Hind sisaldab lennud + majutus 3* + transfer

HInd majutusega 5 * all inclusve 2100 eur/inimene.

Lisainfo koos lennuplaani ja majutusinfoga info@kontiki.ee või  5626 8377

 

ROHENEEMESAARED JA SAL

Roheneemesaared ehk Cabo Verde või  Cape Verde, on arhipelaag, mis asub Aafrika lääneranniku lähedal Kesk-Atlandi ookeanis. See koosneb kümnest peasaarest ja mitmest saarte rühmast, mis igaüks pakub oma unikaalset võlu ja ilu. Saared on vulkaanilise päritoluga, mida iseloomustavad mitmekesised  maastikud, osad saared  kaljused ja osad saared liivaste randadega. Roheneemesaarte mitmekesisus meelitab loodusehuvilisi, rannanautlejad  ja seiklejaid.

Roheneemesaared on tuntud ka oma põneva ja  elava kultuuri poolest, mis on mõjutatud Aafrika, Euroopa ja kreooli traditsioonidest. Muusika mängib siin  kultuuris olulist rolli, kus žanrid nagu morna ja coladeira on pärit erinevatelt  saartelt. Sageli on kohalikes baarides ja restoranides elav muusika- põnevad rütmid ja meloodiad ning hingestatud sõnad.

 

Sal on üks populaarsemaid  Roheneemesaarte sihtkohti, eriti on ta tuntud oma kaunite randade, elava kultuuri ja mitmekülgsete vabaõhu tegevuste poolest. Asudes arhipelaagi keskosas, leiab siit laiad  kuldse liivaga rannad, mis  on toredaks kontrastiks  Atlandi ookeani sügavsiniste vetega.

Saare peamine keskus on Santa Maria linn, võluv mereäärne linn, millel on värvilised hooned, elav atmosfäär ja kaunis rannapiirkond. Santa Maria rand on suurepärane päikesenautlejatele, ujumiseks, purjelauasõiduka ja lohesurfiks kuna siin on stabiilsed tuuled ja rahulik vesi. Lisaks randadele pakub Sali mitmekesist valikut ka muudeks tegevusteks. Looduse armastajad saavad avastada saare ainulaadseid maastikke, sealhulgas Pedra de Lume soolakaevandused, kus soola kaevandamist on praktiseeritud sajandeid. Terra Boa oma kuulaadse  maastikuga pakub võimalusi matkamiseks ja imelisteks foto võimalusteks.

 

Sal on ka paradiis veespordialade harrastajatele, pakkudes suurepäraseid tingimusi  snorgeldamiseks, sukeldumiseks ja süvamere kalapüügiks. Saare selged veed on koduks mitmekesisele mereelule, sealhulgas värvilistele troopilistele kaladele, merikilpkonnadele ja elavatele korallriffidele.

Kultuuri ja ajaloo uurijatele pakub Sal sissevaadet Roheneemesaarte elusse läbi kohalike turgude, traditsioonilise muusika ja köögi. Siin saab  proovida maitsvaid mereande, kuulata elavat muusikat  ja osta käsitöömeeneid Santa Maria vilgastel tänavatel.

 

Kon Tik Reisid korraldab eksootilistesse ja troopilistesse sihtkohtadesse GRUPIREISE, mis tähendab, et me broneerime ette kindla arvu kohti hotellides, lennuliinidel ja muul transpordil.
Meie Wow-pakkumiste (grupireiside) erakordselt soodsad hinnad on võimalikud tänu sellele, et broneerime oma kohad – grupid – väga pikalt ette. Meie partnerid sihtkohtades ja laiemalt reisiteenuste sektoris toetavad soodsat hinnakujundust just pikemaajalise reisiplaneerimise ja eelbroneerimise korral. Selline strateegia võimaldab meil säilitada taskukohaseid hindu ka meie klientidele eeldusel, et reis broneeritakse pikalt ette (ja tasutakse esmane osamakse).
Reisiteenuste hinnad on teatavasti dünaamilised ja muutuvad aja jooksul vastavalt lennuki või hotelli täituvusele ning sellele, kui palju aega on jäänud reisi alguseni. Tavaliselt hinnad tõusevad, kui reisi kuupäev läheneb. Ka KonTiki reiside hinnad muutuvad ajas, mida lähemale reis jõuab, seda kallimaks see muutub. Soodsaima hinna tagab reisi pikalt ette broneerimine.

 

0 Reviews

Reisi sihtkoht

Klientide kogemused

0.0

Overall 0

Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!