fbpx

Oleme ühenduses:

Kon Tiki Kinkekaart

Tere tulemast avastama maailma KON TIKI REISIDE kinkekaardiga!

Meie kinkekaart on tõeline aare neile, kes unistavad maailma avastamisest ning  armastavad kogeda unustamatuid elamusi. See on suurepärane võimalus üllatada oma lähedasi, sõpru või kolleege erilisel moel.

Kon Tiki on laevaks, mis kannab Sind põneva horisondi taha. Olgu selleks romantiline nädalalõpp mõnes võluvas Euroopa linnas, seiklusrikas safari metsikus looduspargis või hoopis eksootiline puhkus troopilisel paradiisirannal – meie reisikalender pakub avastamisrõõmu laias valikus ning sihtkohti leidub igale maitsele.

Miks eelistada KON TIKI REISIDE kinkekaarti? Sest see võimaldab kingisaajal vabalt valida oma unistuste sihtkoha. Lisaks on reisimine suurepärane võimalus, et jagada erilisi hetki ja luua unustamatuid mälestusi koos lähedastega.

KON TIKI REISIDE kinkekaart ei ole pelgalt kingitus – see on võti, mis avab ukse seiklusele, mis ühendab, inspireerib ja loob mälestusi terveks eluks. Astu pardale ja avasta maailma koos KON TIKI REISIDEGA.

Kuidas KINKEKAARTI endale osta?

Kon Tiki Reiside kinkekaardi saab osta kui kirjutate info@kontiki.ee
Meie kinkekaart on PDF vormingus dokument, mille saadame ostjale peale kinkekaardi eest tasumist.
Kon Tiki Reisidest ostetud kinkekaart edastatakse peale arve tasumist elektrooniliselt ostja poolt määratud e-posti aadressile.

 

P.S. meil ei ole ühtegi parvega reisi:)

Miks osta kinkekaart Kon Tiki Reisidelt?

Siin on Sulle kolm põhjust:

  • Meil on pikaajaline ja mitmekesine kogemus elamusreiside korraldajana.
  • Meie reisikavad on hoole ja pühendumusega koostatud.
  • Meil on kogemustega eestikeelsed reisijuhid ning väikesed grupid.

Siin on meie lugu Meist – Kon Tiki Elamusreisid

Kinkekaardi ostmisel esitatud isikuandmeid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seadusele kliendiga ühenduse võtmise eesmärgil. Andmete vastutav töötleja on Kon Tiki Reisid.

Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!