Top
Image Alt

Puhkus Miamis on alati hea mõte – külastage linna, kus kunagi pole igav!

Puhkus Miamis on alati hea mõte – külastage linna, kus kunagi pole igav!

2390€ in. kohta
22.04 - 03.05.2023 / 20.05-01.06.2023 / 11-22.11.2023 / 22.04 - 03.05.2024

Miami on kahtlemata üks põnevamaid unistuste sihtkohti kogu maailmas. Filmid, kuulsused ja glamuur käivad sõnaga Miami kindlalt kaasas, kuid siin on nii palju enamat.

Linna, mida kirjeldatakse ka kui “ainukest maailma suurlinna, mis algas fantaasiaga”, on aastaringselt mõnusa subtroopilise kliima, loodussõbraliku sadama ja suurepäraste randadega üks lemmiksihtkohti puhkuse veetmiseks.  Alates 1980ndate aastate lõpust on linn aga enneolematult kasvanud ning on oma kuvandit muutes kujunenud rahvusvaheliseks finants- ja kaubanduskeskuseks. Ladina-Ameerika ja Kariibimere saarte lähedus on tuntav läbi ladinahõngulise linnapildi ning ühtlasi peetakse Miamit Ladina-Ameerika ja Haiti kunsti piirkondlikuks keskuseks.

Miami Beach on ka üks kõige fotogeenilisemaid kohti planeedil. Art déco-teemalised hotellid, valge liivaga rannad, meeletu vaade ookeanile, kaunid pargid, kunstiinstallatsioonid – mida võiks veel soovida! Miamis on sõna otseses mõttes võimatu teha halba fotot.

Kuigi pikad valged helesinise mereveega rannad on ehk Miami Beachi peamine vaatamisväärsus, on see siiski koht, millel on palju muudki pakkuda. Kuumuse eest saab põgeneda Everglades’i rahvusparki – maailma üks suurimaid UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv subtroopiline märgala, mis pakub loodusseiklust soistel jõgedel paadiga kruiisides läbi lopsaka taimestiku ja kohates loomariigi eksootilisemaid esindajaid.

Key Westi – Florida osariigi lõunatipus asuv väike veneetsialik troopiline saar, vaid 140km kaugusel Kuubast. Saar on olnud läbi aegade pelgupaik piraatidele, kaluritele ja ühiskonna poolt kõrvale jäetud inimestele – aga ka aareteotsijate paradiis! Tänapäeval on Key West  oma ilu poolest väga hinnatud koht, mida saab näha päevase väljasõiduna Miamist.

Art Déco linnaosa – fantaasiaküllane arhitektuuristiil, milles kasutatud geomeetrilise põhikujusid – kuubikuid, kerasid, sirgeid jooni – ja nende rikastamine rohkete dekoratiivsete ornamentidega. Little Havana – ehk justkui minatuurne Kuuba, mis on Miami kõige tihedamini asustatud linnaosa. Elu Little Havanas koondub Calle Ochole, kus leidub Kuuba sigarite rullimisega tegelevaid käsitöölisi, kümneid Kuuba restorane ja isegi Kariibi mere rütmiga poode, mis kõik on ümbritsetud nostalgilise atmosfääri ja tugeva kohvilõhnaga.

Lõbus päev Jungle Island loomapargis keset Miamit või istuda mõne Ocean Drive’i kohviku terrassil, et nautida Miami South Beachi erilist atmosfääri.

 

Miami ei ole lihtsalt koht, vaid see on emotsioon!

 

Miami South Beach

South Beach

 

0 Reviews
 • Järgmised reisid
  22.04 - 03.05.2023 / 20.05-01.06.2023 / 11-22.11.2023 / 22.04-03.05.2024

Reisikava

1
Päev 1
Väljalend Tallinnast, Saabumine Miamisse. Transfeer hotelli ja majutus. Soovijad saavad teha esimese jalutuskäigu õhtuses linnas.
2
Päev 2
Viime end Miami rütmi Hommikusöök vastavalt eelistustele - kas oma hotellitoas või mõnes kohvikus. Päev kohanemiseks - tutvume ümbruskonnaga, kas koos või kes soovib omas rütmis kulgeda, võib ka seda teha. Leiame lühima tee kuulsale Miami Beachile ja naudime vaateid.
3
Päev 3
Miami linna tutvustav väljasõit.  Päev saab alguse hotelli juurest väljasõiduga peale hommikusööki. Kulgeme kuulsa Miami South Beachi promenaadi  Art Déco linnaossa, kus omapärases stiilis meeleolukad ehitised oma kohati ülepakutud värvilahenduste ja dekoratsioonidega nii silmale kui meeleolule tuju tõstvalt mõjuvad - mis oligi Art Déco arhitektuuristiili esmane mõte - tõsta inimeste tuju peale suurt 1920ndate aastate majanduslangust. Päeva teises pooles sukeldume kariibimerelikku meeleollu ehk külastame linnaosa nimega Little Havana, mis kujutabki oma olemuselt justkui miniatuurset Kuubat - kariibide rütmid, Kuuba kohvi ja maitsed.  
4
Päev 4
Päev vastavalt oma soovile - nautige randa ja veetegevusi, kolage mööda Miami tänavaid, külastage väikest loodusparadiisi keset Miami linna - Botaanikaaeda või Miami Zood (ei sisaldu hinnas). Tänavakunst, Food Truckid - elu tänavatel keeb ja igal hetkel midagi toimub.
5
Päev 5
Väljasõit Evergaldes Rahvusparki - üks suurimaid subtroopilisi märgalasid Ameerikas, mis on andnud inspiratisooni paljudele loodusdokumentaalidele, kuid samuti ka paljude krimisarjade kangelased käivad ohvreid just nendelt soistelt aladelt otsimas. Sõidame õhkpaadiga mööda jõgedelabürinti kruiisides, tuhides läbi pilliroo ja kõrkjasalu. Hoolsal jälgmisel kohtame sealseid eksootilise loomusega asukaid - krokodille, alligaatoreid, flamingosid, pehme kilbiga kilpkonni ja väga palju teisi metsiku ja niiske elupaiga asunikke - ühtekokku on siin loendatud üle mitmesaja erineva loomariigi esindaja.
6
Päev 6
Puhkus või tegevus vastavalt oma soovile
7
Päev 7
Hommikupoolik vaba. Õhtupoolikul soovijatel võimalus osaleda päikeseloojangu kruiisil (lisatasu eest), et näha kuidas päikeseloojang Miami linnalt paistab ning õhtune linnale iseloomulik tuledesära eemalt paistab.
8
Päev 8
Puhkus või tegevus vastavalt oma soovile
9
Päev 9
Päevareis Florida osariigi kõige lõunapoolsemasse tippu Key Westi - see on justkui väike veneetsialik saartest koosnev saar, mida ühendavad sillad. Olles vaid 140km kaugusel Kuubast ja suunaga Kariibidele, on see koht olnud piraatide, aaretejahtijate ning osaliselt ka väljaheidetute peatuspaik. Looduslikult imekaunis koht on ideaalne päevaseks lõõgastuseks suurlinnast eemal.
10
Päev 10
Puhkus või tegevus vastavalt oma soovile
11
Päev 11
Puhkus kuni pärastlõunani, transfeer lennujaama ning algab tagasilend koju.
12
Päev 12
Saabumine Tallinnasse
HIND SISALDAB:
 • Lennupiletid Tallinn - Miami - Tallinn
 • Majutus Miamis
 • Transfeer lennujaam - hotell - lennujaam
 • programmis sisalduvad väljasõidud
 • eestikeelne reisijuht
  RAHA KULUB JUURDE:
 • ülejäänud väljasõidud
 • toidukorrad
 • reisikindlustus
 • vajadusel ESTA registreerumine, 21USD/in
Ole kursis põneva reisiinfoga

Pane siia oma meiliaadress ja oled toimuvaga kursis,

Liitu uudiskirjaga!