fbpx

Oleme ühenduses:

Elust pakatav Ladina Ameerika

Kui hing ihkab päikest elurõõmu, mitmekülgset loodus, värvilisi ja põnevaid kultuure, siis pakume valikut reise ka  Ladina Ameerikasse: 

Brasiilia 

Rio,samba,taevalik rannik, joad ja Amazoonas

15.02 -4.03. 2018 ja 17.02.-6.03.2019

Mis küll on see miski, mis paneb Brasiiliale mõeldes pea igaühe südame kiiremini põksuma – kas kuumad sambarütmid ja kirevates sulgkostüümides paljastuvad neiud, metsiku loodusega  Amazoonas, brasiillaste mõnus veidi minnalaskev shikk elustiil või kõik see kokku?

Vaata reis lähemalt 

 

Costa Rica- roheline pärl

17.04.-01.05. 2018

Costa Rica floora ja fauna on maailma üks liigirikkamaid. Eestist vaid pisut suuremas Costa Ricas on esindatud  4% kogu maailma liigirikkusest.  Koolibrid, tuukanid, värvikad puna-aarad, opossumid, kääbus-sipelgaõgijad, tapiirid, möira– ja ämblikahvid, saimirid, leemurid, kõrvukketsalid, laisikud, ameerika krokodillid, kilpkonnad, haid, delfiinid, on vaid lühike loetelu neist, kes seal loodussõpradele silmarõõmu pakuvad. Lisaks veel adrenaliini pakkuvad seiklusrajad, kohvi, vanilli jm põnevad istandused, kohalik elu ning kaunid rannad.

Vaata reisi lähemalt

 

PeruuPeruu

Müstiline ja seikluslik

6.-22.03. ja 27.10 – 12.11 2018

 Sellel reisil näeme kolme täiesti erinevat Peruud – Amazonase vihmametsa, Andide mäestikku ning Vaikse ookeani rannikut. Reisi alguses sukeldume kohe Amazonasesse, et tutvuda maailma suurima džungli kõige ehedamate ja varjatumate rikkustega. Näeme seninägematuid loomi, kuuleme senikuulmatuid hääli ja kogeme ürgloodust kogu selle vahetuses. Andides külastame legendaarset Machu Picchut, Inkade pealinna Cuscot ning matkame Pühas Orus Valle Sagrados. Rannikul kihutame bagide ja liivalaudadega Huacachina hiiglaslikel liivadüünidel ning läheme külla merilõvi- ja linnukolooniatele Ballestase saartel Vaikses ookeanis. Me ei unusta ka mitmekesist Peruu kööki, muusikat ning ööelu, mis on ju samuti osa kohalikust kultuurist. 

Vaata reisi lähemalt

 

Ecuador

Tuhande palega Ecuador

24.märts – 8.aprill 2018

Kas Sa tead, mis on puutomat, kuidas maitseb merisiga või kui palju maksab laama? Kui mitte, siis on viimane aeg sõita Ecuadori. 
Ecuadori iseloomustab kõige paremini sõna diversidad – mitmekesisus. Paari nädala jooksul on võimalik ronida mööda lumiseid mäetippe ja suitsevaid vulkaane, snorgeldada pingviinide ja merilõvidega, lasta galoppi mööda ääretut paramot ning samas pikutada Vaikse ookeani kaldal valgel rannaliival ja liguneda vulkaanilistes termaalvetes, džunglipalavuses rippmatis lesida ja öösel latiinodega batchata’t keerutada. Hea õnne korral võime näha nii laisklooma kui roosat delfiini. Muidugi külastame igal võimalusel ka mõnda kohalikku turgu ja sööme kõikvõimalikke vigureid, mida kohalik köök meile pakub.

Vaata reisi lähemalt

 

 

Mehhiko

Tõeline elu ja ilu

23. 02 – 11. 03 2018 ja 12.10 – 28.10. 2018

Reis mööda Oaxaca ja Chiapase osariike Mehhikos on ilu ja elujõu reis. See on üks väekas maailmanurk, kus on suur põlisrahvaste osakaal (kahe osariigi peale kokku võib kuulda ligi 30 erinevat keelt), elust tulvil kaunid koloniaalajastu linnad, suurelt jaolt puutumata loodus võimsate kontrastidega; fantastilised värvid, vaated ja maitsed. Seal tuleb olla valmis erilisteks aistinguteks, üllatavateks mõteteks, võibolla mõneks elumuutvakski äratundmiseks.

Vaata reisi lähemalt 

 

  Costa Rica – külla kilpkonnadele

18.10.-3.11.2018

Costa Rica nii Vaikse ookeani rannad kui Kariibi mere poolsed rannad on kuulsad selle poolest, et seal käivad munemas haruldased ja vähem haruldased kilpkonnad. On randu, kus hea õnne korral võib näha tuhandeid kilpkonnasid öövarjus rannale tulemas ja oma mune sinna jätmas. Mõne kuu pärast kooruvad munadest väikesed kilpkonnad, kes merre suunduvad. Sellel reisil ongi meil fookuses need merikilpkonnad aga rohkelt ka muud elusloodust, mida Costa Ricas leiab rohkem kui enamus kohtades:), lisaks veel kohalik elu …

Vaata reisi lähemalt

 

Kuuba

Ehedalt ja vahetult

9. – 22. 03 2018 ja 1. – 14. 10 2018

Kuuba romantika ei helgi küünlavalgel – maal, kus materiaalseid rikkusi on vähe, on elu karm ning nurgeline. Aga rikkused, mida siit leiab, ei olegi raha eest müüdavad. Mitmekihilist, raskesti hoomatavat, kuid sellest hoolimata elust pulbitsevat ning endassehaaravat Kuubat tuleb otsida mitte hotellidest ja läbi bussiakna, vaid kodudest, tänavalt ja rahva seast.

Vaata reisi lähemalt

 

 

 

Kon Tiki uudiskiri

Ole kursis põneva reisiinfoga

Lisa siia oma meiliaadress ja oledki toimuvaga kursis!