Top
Image Alt

Kristel Unus

Kristel Unus

Sellest, et reisimine ja uute paikade avastamine, uute inimestega tutvumine ning uute kultuuride kogemine, võib olla elumuutev – sai mulle selgeks juba ülikoolis õppides. Silmi avardas lõputute võimaluste rohkus aastase Inglismaal elamise ajal, mil noore tudengina sai kogeda midagi nii erinevat. Selle kogemuse pagasiga Eestisse tagasi tulles töötasin turismi valdkonnas ka Pärnus aga üsna pea hakkas hing ihaldama taaskord maailma avastama minna. Nii sai alguse minu giiditöö ja tänaseks peale 14 aastat olen suutnud enda kirge maailma ja uute kohtade vastu edasi anda ka puhkajatele, kes minuga reisimas käinud.

Minu südame on võitnud Vahemere maad nii nende kultuuri kui võrratu ajaloo ja kaunite kohtadega. Giiditöö parimaid omadusi on võimalus tutvuda sügavuti kohaliku kultuuri ja inimestega, töötades igapäevaselt nendega ja nende keskel. Neid teadmisi ja isiklikke kogemusi meeldib mulle reiside käigus jagada, et turist mõistaks paremini kohalike hingeelu ja saaks aru, miks vahel tundub meile lõunamaalaste elustiil nii teistsugune põhjamaa omast. Vaatamata aastatepikkusele kogemusele Lõuna-Euroopas töötamisele, leian end jälle tõdemas, et ma ei tea ikka mitte midagi. See mulle just meeldibki, elu on kogu aeg täis üllatusi ja Maailm on nii suur ja avastamist jagub veel väga palju.

Enda uudishimu ja avastamiskirge saan rahuldada Kon Tiki Reiside põnevates sihtkohtade ja seikluslikel reisidel. Silmad lähevad särama, süda hakkab ärevusest kloppima, kui ees on ootamas uus ja veel avastamata kaunis koht!

Tunnen, et minu töö giidina on edukas kui olen saanud kasvõi ühe inimese nakatatud reisipisikuga ja panna kellegi veel külastatud sihtkohast vaimustuma.

You don't have permission to register
Ole kursis põneva reisiinfoga

Pane siia oma meiliaadress ja oled toimuvaga kursis,

Liitu uudiskirjaga!