Oleme ühenduses:

Top
Image Alt

Tansaania safari ja Kilimanjaro

Individuaalreisijale

Tansaania safari ja Kilimanjaro

in. kohta
Teile sobival ajal

Neile, kes soovivad reisida iseseisvalt või oma väikese pundiga pakume oma klientide seas kõige populaarsemat Aafrika sihtkohta – Tansaaniat.

Oleme Tansaaniasse safarisid korraldanud juba üle 10 aasta. Looduselamused nende aastate jooksul on olnud võimsad!

 

Pakume 5-6 päevast safarit Tansaania kõige põnevamates safaripiirkondades – Serengeti, Lake Manyara, Tarangire ja Ngorongoro kraater. Majutuse võimalused safari ajal on ka väga mitmekülgsed alustades lihtsatest telkidest kuni luksuslike boutique hotellideni. Looduselamused on kõigi majutusvariantide puhul aga garanteeritud:)

Safaride hinnad sõltuvad inimeste arvust, majutuslaadist ja ka hooajast.  Saatke meile päring ja me saame leida just teile sobiva safarivariandi. Kui 4-5 päeva tundub teile liiga pikk või lühike, saame leida ka õige pikkusega reisi. Individuaalsafari reisidel on kohapeal inglise keelt rääkiv ja loomi väga hästi tundev giid/autojuht.

Lisaks safaridele on Tansaania ka pikalt olnud mägironijate  vaateväljas. Koostöös meie kohalike partneritega saame pakkuda ka Kilimandjaro vallutamist:) . Kilimandjarole läheb üles 3 erinevat rada, mis on eri raskusastme ja pikkusega. Selleks kulub 5-8 päeva ja hinnad algavad 1600 eur.

Ja muidugi on hea mõte Kilimanjaro vallutamine ja safari ühendamine:).  Tort kirsil on veel lõpuks troopiline rannapuhkus vürtsisaarel Sansibar.

 

Kui teid on juba pikalt paelunud mõte safarist ja Kilimanjarost, siis saatke meile päring ja leiame vastavalt teie soovidele sobiva variandi.

0 Reviews

Reisikava

1
1.päev
Arusha ja Tarangire. Väljasõit Arushast ca 2,5 tundi ja saabumine Tarangire rahvusparki. Kuigi võrreldes teiste suurte ja kuulsate parkidega on Tarangire väike, on ta paljude safarisõprade lemmik on teismoodi maastiku ja hõngu tõttu. Kuna siin on ka kuival ajal vett, on siin ka rohkelt loomi. Kõige tuntum on Tarangire vast oma Baobab puude ja suurte elevandikarjade poolest.
2
2 päev
Lake Manyara. Hommikul jätkame pooleli jäänud safariretke Tarangiris ja seejärel sõidame Lake Manyara Rahvusparki Great Rift Valleys. Lake Manyara on tuntud oma puu otsa ronivate lõvide, arvukate värvikirevate lindude, elevantide ja jõehobude poolest. Siinne loodus on alati roheline, sest siia imbub Ngorongoro kõrgendikelt vett aastaringselt.
3
3.päev
Lake Manyara ja Serengeti. Alustame oma 4 tundi kestvat sõitu ühe kuulsaima loodukaitseala Serengeti poole. Pärastlõuna veedame Serengetis. Majutus ja õhtusöök sealsamas Serengeti keskel. Serengeti on Tansaania safarikogemuse ülim koht:) - iga safarile tulija soov on näha Serengeti lõputuid tasandikke. Serengeti on tuntud ka oma igaastase gnuude rände ja kõigi teiste loomade arvukuse poolest.
4
4.päev
Naudime Serengetit. Loodetavasti näeme ka loomade rännet. Kindlasti näeme palju loomi - antiloope, kaelkirjakuid, elevante, lõvisid, pühvleid jne.
5
5.päev
Serengeti ja Ngorongoro. Kosutava hommikueine järgselt seisab meil ees sõit (u 5 h) läbi Serengeti ja ümbruses olevate külade, et jõuda Ngorongoro kraatrini. Teel külastame Masaide küla ja Olduvai Georgi. Ngorongoro kraatrist räägitakse tihti ka kui kaheksandast maailmaimest - siinne maastik, loomade kontsentratsioon ja inimkonna häll - mida veel tahta:). Ngorogono kraater on koduks üliharuldlasele mustale ninasarvikule ning siin on maailama suurim loomade kontsentratsioon ruutkilomeetri kohta.
6
6.päev
Ngorongoro. Hommikupooliku veedame safaril Ngorongoro kraatris. pärastlõunal jõuame tagasi Arushasse.
Ole kursis põneva reisiinfoga

Pane siia oma meiliaadress ja oled toimuvaga kursis,

Liitu uudiskirjaga!