Top
Image Alt

Dubai – uus ja vana, kõrb ja mererand

Päikeseline ja mitmekesine

Dubai – uus ja vana, kõrb ja mererand

1950€ in. kohta

Dubai on  kuum koht :). Dubais toimub kogu aeg midagi, näitused, kontserdid, lõbustuspargid, akvaariumid.  Dubai on väga mitmekesine sihtkoht, lisaks soojale päikesele ja liivarannale on siin lõpmatul hulgal lõbustusi, sündmusi, kohvikuid, restorane – mida hing vaid ihkab.

Reis on ülevaade nii Dubai uuest kui ka vanast osast, hotell reisi vältel on Dubai La Meri piirkonnas, hetkel ühes moodsamas ja popimas rannapiirkonnas – ranna,  kohvikute, restoranid, poodide ja väliparkide piirkonnas. Piirkonnas on ka Laguna  veepark https://www.lagunawaterpark.com/en. Lisaks tuuride käigus saadavale ülevaatele Dubai elu-olust, saab ka mõnusalt aega veeta lõõgastudes trendikas rannapiirkonnas.

Dubai on koht, kus tegevust leiavad kõik – siin on mitmeid lõbustusparke lastele, liivarand ja päike neile, kes soovivad patareisid laadida, kõikvõimalikud ostlemisvõimalused. Uus ja vana araabia maailm-  vana ja moodne arhitektuur.  Lihtne on siit leida  maailma kõrgeimad, kalleimad, säravaimad ja  suurimaid.

0 Reviews

Reisikava

1
1.päev
Väljalend Tallinnast ja hilisõhtul saabumine Dubaisse. Lennud on Lufthansaga Majutus hotellis mere ääres Jumeira piirkonnas moodsas La Mere ís järgmised 8 ööd. Lisaks liivarannale ka palju kohvikuid, restorane, välialasid ja poode.
2
2 päev
Päevane tuur tutvumaks Dubaiga, mis sisaldab ka Burj Khalifa külastamist. Õhtu lõpetame traditsioonilisel paadil dhowl, kust jälgime Dubaid vee pealt koos õhtusöögiga.
3
3.päev
Hommikupoolik vaba ja pärastlõunal sõit suurte liivadüünidega kõrbesse. Õhtusöök beduiini laagris. Hilisõhtul tagasi hotelli
4
4.päev
Päevane väljasõit Abu Dhabisse. Maailma suurim mošee, Ferrari rada, Yas saar ja Louvre. Hilisõhtuks jõuame tagasi hotelli
5
5.päev
Vaba päev rannaäärses hotellis. Võimalikud tegevused vabadel päevadel lisaks rannamõnudele: Maailma suurim vaateratas https://www.aindubai.com/en Maailma suurim lilleaed https://www.dubaimiraclegarden.com Dubai Akvaarium ja zoo https://www.thedubaiaquarium.com Maailma suurim veepark https://www.atlantis.com/dubai/atlantis-aquaventure Sisetingimustesse loodud vihmamets https://www.thegreenplanetdubai.com/en Wild Wati veepark https://www.wildwaditickets.com Lõuna või õhtusöök ühes maailma luksuslikumas hotellis Burj Arab https://www.jumeirah.com/en/stay/dubai/burj-al-arab-jumeirah Teema park lastele https://www.imgworlds.com/language/en/# Teema park https://www.motiongatedubai.com Zipline https://www.thedubaizipline.com Lisaks võimalus rentida jahti, kaatrit, käia erinevatel paadisõitudel,  nimekiri  erinevatest lõbustusparkidest ja muudest aja veetmise võimalustest ei ole lõplik. Ja loomulikult ka maailma parimad ostlemisvõimalused:)
6
6.päev
Vaba päev rannaäärses hotellis
7
7.päev
Vaba päev rannaäärses hotellis
8
8.päev
Õhtul alustame tagasilendu Tallinnasse, kuhu jõuame järgmise päeva pärastlõunal.
9
9.päev
Saabumine Tallinnasse
  • Edasi - tagasi lennud Tallinn- Dubai- Tallinn
  • Majutus kahestes tubades rannaäärses hotellis Dubais La Mer piirkonnas koos hommikusöögiga
  • Transferid lennujaamast hotelli ja tagasi
  • kõik programmis mainitud väljasõidud
Raha kulub juurde
  • Kindlustus, soovitame sõlmida nii reisi tervisekindlustuse kui ka reisitõrkekindlustuse, mis kataks ka covidiga seotud juhtumid.
  • kohapealne toitlustus, mis ei ole programmis sees
  • lisategevused
Ole kursis põneva reisiinfoga

Pane siia oma meiliaadress ja oled toimuvaga kursis,

Liitu uudiskirjaga!