Top
Image Alt

Costa Rica-elust pulbitsev troopika

Individuaalreisijale

Costa Rica-elust pulbitsev troopika

1660€ in. kohta

See reis on inimestele, kes soovivad iseseisvalt või oma väikese grupiga avastada Costa Ricat!
Grupis peaks oleam vähemalt üks inimene, kes räägib inglise keelt või veel parem, hispaania keelt!

Saame pakkuda pakette sõltuvalt huvidest ja aastaajast, vaata ülevalt nupu alt KAVA  reisiplaani. Esimene osa reisist on looduses mõnusas lodges troopilise metsa ja mere kogemus Osa poolsaarel Corcovado looduskaitsela juures – pärast 6 ööd vihmametsas päevane sõit mööda rannikut põhja poole ning reisi teine osa on ühel Costa Rica kuulsamal rannal Tamarindol. Surfamine, ujumine, paadisõidud merel, läheduses palju erinevaid randasid,  välibaarid. Kava on muidugi võimalik ka kohandada vastavalt soovidele. Kindlasti peab jälgima ka aastaaegu, kõik kuud ei ole ühtviisi sobivad, tugevate vihmade tõttu.

Costa Rica on loodusenautlejate paradiis. Costa Rica asub Kesk-Ameerikas ja on pindalalt veidi suurem kui Eesti, kuid sealt leiab üle 180 looduspargi ja -kaitseala.

Costa Rica floora ja fauna on maailma üks liigirikkamaid. Eestist vaid pisut suuremas Costa Ricas on esindatud  4% kogu maailma liigirikkusest.  Koolibrid, tuukanid, värvikad puna-aarad, opossumid, kääbus-sipelgaõgijad, tapiirid, möira– ja ämblikahvid, saimirid, leemurid, kõrvukketsalid, laisikud, ameerika krokodillid, kilpkonnad, haid, delfiinid, on vaid lühike loetelu neist, kes seal loodussõpradele silmarõõmu pakuvad.

Lisaks lokkavale loodusele ja võrratule kohvile saab Costa Ricas nautida adrenaliinirikkaid seiklusi – seal on suurepäraseid surfirandu, raftinguks sobivaid kärestikulisi mägijõgesid, põnevaid sukeldumiskohti ning köisteid.

Inimesed on rõõmsad ja naudivad elu, “Pura Vida!” on seal kombeks  öelda.

 

0 Reviews
 • Järgmised reisid
  Teile sobival ajal

Reisikava

1
1.päev
Saabumine Costa Ricasse. Sõit lennujaama lähedal olevasse toredasse B&B sse /hotelli. Puhkus lennust
2
2 päev
Varahommikul sõit uuesti lennujaama siselennuks Osa Poolsaarele (võib valida ka autosõidu, mis võtab aega u 8 h). Kohalikku lennujaama tuleb vastu hotelli auto.Juba siit algab maagiline teekond vihmametsas. Majutus vihmametsa lodges Corcovado Rahvuspargi kõrval järgmiseks 6 ööks. Siin ööbimiskoha kõrval ja kohal lendlevad erivärvilised troopilised linnud, magab laiskloom ja puude võrades hüplevad ahvid. Vihmamets ei maga ka öösel, huikeid, krabinaid ja möiregeid on kuulda hommikuni. Corcovado rahvuspargi piirkond on kogu planeedi üks bioloogiliselt mitmekesisemaid paiku. Pargis elab ligi 400 linnuliiki, 140 imetajaliiki, 116 kahepaiksete ja roomajate liiki, üle 500 puuliigi ja üle 6000 putukaliigi. Oma 13 suurema ökosüsteemiga kaitseb park ohustatud liike, nagu jaaguar, puma, krokodill, tapiir, konnad ja kotkad. Osa piirkonna ulatuslikud rannad, eriti Carate lähedal asuvad rannad, on ka mitmete merekilpkonna liikide peamised pesitsuskohad. Ajakiri National Geographic kirjeldas Osa poolsaart kui "... bioloogiliselt kõige tihedama asustusega kohta planeedil Maa".
3
3.päev
(6 ööd) vihamametsas majutus kaheses toas koos kõigi söögikordadega ja kahe tuuriga. Päev Corcovado rahvuspargis Matk koos oma giidiga troopilises vihmametsas. Teel näitab ja jutustab giid siin elavatest taimedest ja loomadest. Matk kestab u 6 h Öine jalutuskäik vihmametsas. Pärast seda kui päike on loojunud ning taevasse on tõusnud kuu, muundub ka vihmamets- siin on nüüd ka teistmoodi hääled ning lõhnad. Teel võite kohata kahepaikseid, imetajaid, roomajaid ja putukaid. Matk kestab 2 h Peale nende tuuride on võimalik kohapeal juurde võtta veel erinevaid tuure- linnuvaatlus, matkad vihamametsas ja jõeorus, kajakiga laguunil, ja muid loodusvaatlustuure. Võib ka lihtsalt verandalt vihamametsa jälgida või rannas pikutada/ujuda. Tuuride hinnad on 30-80USD/inimene.
4
4.päev
Corcovados
5
5.päev
Corcovados
6
6.päev
Corcovados
7
7.päev
Corcovados
8
8.päev
Ees on päevane sõit Osa poolsaarelt Guanacastesse mööda rannikut. Õhtuks saabumine Guanacastesse Tamarindo rannale. Siin on elu teistsugune- baarid, kohvikud, surfarid, pikad rannad ja palju valikuid nii loodus kui ka adrenaliinirohketeks tuurideks - rafting, Zip-line, vulkaanid, Monteverde pilvemets, mangroovid, ATV sõidud, jahiga seilamine, kalastus, kilpkonnavaatlus ja snorgeldamine. Järgmised 7 ööd majutus hotellis kaheses toas koos hommikusöögiga Tamarindo rannal. Soovi korral saame siin ka korraldada lisatuure lisatasu eest. 15ndal päeval vastavalt rahvusvaheliste lendude graafikule autoga transfer (5h) San Josesse lennule Tallinnasse
Kohapealne pakett sisaldab:
 • 1 öö majutus kaheses toas saabudes San Josesse
 • Siselend San Jose Puerto Jimenez, transfer hotelli
 • 6 ööd majutust kaheses toas  Osa poolsaarel Corovado rahvuspargi lähedal vihmametsas. Majutus   koos kogu toitlustamise ja  2 loodusretkega
 • Päevane transfer autoga mööda maad Osa poolsaarelt Guanacastesse Tamarindo rannale
 • 7 ööd majutust kaheses toas koos hommikusöökidega
 • transfer autoga Tamarindost San Josesse lennujaama ärasõiduks
Kõik kohapealsed teenused on inglise keeles. Hind, kui reisib koos vähemalt 2 inimest.
 • Majutustega kõrgema klassi hotellides/dzunglilodzis Eesti mõistes u 4****  - 2160 eur/inimene - hind ei sisalda rahvusvahelisis lende
 • Majutusega lihtsamates, soodsama klassi hotellides/dzunglilodzes Eesti mõistes u 2-3***- 1660 eur/inimen- hind ei sisalda rahvusvahelisi lende
 • Saame pakkud majutusi ka luksuskategoorias, kui sellest reisi broneerides teada anda.
Rahvusvaheliste lendude hinnad võivad päris palju erineda sõtluvalt sellest, kui pikalt nad on ette ostetud, kui mitme ümberistumisega ja millisel hooajal lennata. Hinnad jäävad enamsti 700-1000 eur piiresse.
Ole kursis põneva reisiinfoga

Pane siia oma meiliaadress ja oled toimuvaga kursis,

Liitu uudiskirjaga!